Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Dumálok egy lánnyal facen de...

Dumálok egy lánnyal facen de csak eddig facen dumáltunk! De ha írok neki és egy idő után meg sem nézi, meg is bőgtem egyszer semmi reakció, de mikor meg sem nézi egy idő után és fent van még akkor már tuti szarik rám mit tegyek, hogy érdekeljem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Sz*rd le!

Hülye p*csa mind.

2014. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szóismétlés szóismétlés.

Sajnos nem sokat. Előfordulhat, hogy nem vette észre. Nekem is van a postaládámba egy levél Facebookon, de júniusig visszamenőleg sem találtam. Előfordul. De ha akkor is ráírsz amikor fent van és akkor sem, akkor sajnos van egy rossz hírem.

2014. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom le kéne de tetszik eléggé meh át az is gáz hogy ő Budapesti én meg Tokaji vok :(((
2014. jan. 20. 20:13
 4/10 A kérdező kommentje:
utoljára me dumáltam vele picit hétköznapi dolgokról, hogy mit csinált ma meg ilyenek most is fent van de még meg sem nézte amit utoljára írtam
2014. jan. 20. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Az összes hülye pitsa!

Fb-lotyó

2014. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor muszáj kivernem a fejemből de az a baj hogy után meg be ugrik megint és kezdődik minden előrül tudom hogy most itt rinyálok de most meg vok halva
2014. jan. 20. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Javíts a fogalmazásodon és talán érteni fogja amit írsz neki és tud rá válaszolni.
2014. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De szerintem nem is akar
2014. jan. 20. 21:41
 9/10 anonim válasza:

Előfordulhat,hogy nem vette észre,hogy írtál.Egyébként én nem vagyok híve az ilyesminek,hogy itt ismerkedjenek az emberek és mivel nem sokat tudhatsz róla,legfeljebb láttad pár képét és "beszélgettél" vele csupa általános dologról,ezért nem hinném,hogy konkrétan őt szereted.Esetleg csak jól néz ki. Amúgy meg annak a néhány degradált hozzászólónak üzenem,ettől még nem lesz valaki "h*lye p*csa".(Persze attól megeshet,hogy az,de ennyiből ne ítéld már el..)

Amúgy nekem is sokszor van olyan,hogy véletlenül bekapcsolva hagyom és mikor jó pár óra elteltével visszamegyek a géphez,akkor látom,hogy írtak nekem,meg minden,de mivel ezt tudják rólam az ismerőseim nem sértődnek meg,hanem csak nevetnek egy jót és felhívnak telefonon,ha valami fontosat akartak kérdezni. Szóval nem biztos,hogy lesz*r..Bár megeshet..Egyébként ha érdekelni akarod,akkor ne csak azt várd,hogy elmesélje a napját,keressetek valami közös témát,aztán utána majd szépen kibontakozik minden és akkor már nem kell ilyesmi miatt aggódnod.Azt nem tudom,hogy az ilyen kapcsolat meddig szokott tartani,mert van olyan családtagom,aki 5 éve egy társkeresőn ismerkedett meg a mostani párjával és azóta boldogan élnek,de ez csak egy a sok közül. Minden esetre érdemes lenne erről beszélni vele(megjegyzem,nem igazán facebook-téma lenne..),az is lehet,hogy csak te dimenzionálod túl a dolgot. Persze ez csak az én véleményem,lehet,hogy nem ez a helyes megoldás de azért gondold át.Minden eshetőség ellenére szurkolok,hogy minden rendben menjen. :) 14/L

2014. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet hogy nem mer visszaírni
2014. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!