Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi értelme van 'talonban...

Fiúk! Mi értelme van 'talonban tartani' egy lányt folyamatosan?

Figyelt kérdés

Van egy fiú csoporttársam akivel egy ideig közelebbi volt a kapcsolatunk,sokat beszéltünk, telefonáltunk, vacsoráztunk stb., majd barátnője lett és mintha sose ismertük volna egymást. Majd miután szakított a lánnyal ismét felmelegítette a kapcsolatunkat, rendszeresen átjárt hozzám,ebédelni voltunk, itt is aludt (bár nem volt semmi) stb., utalgatott dolgokra, kezdtem azt hinni, hogy most tényleg lesz valami, de ismét lett barátnője(amit csak most tudtam meg mástól),így pedig jó ideje lényegében elsétál mellettem az utcán.

Ennek mégis mi értelme van?? És miért kellett ezt csinálnia velem? (Tudom, én is buta vagyok, hogy 2. alkalommal is bedőltem neki.)

21/L



2014. jan. 20. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt semmi ilyesmiről nincs szó, egyszerűen csak kellett neki valaki, akivel beszélgethet, eljárhat kajálni szingliként. Azok a célozgatások is inkább olyasmik lehettek, amiket csak te akartál belelátni a dologba. Mindenesetre ha bármit is akarna tőled, akkor már lépett volna, szóval én a helyedben megpróbálnám elfelejteni a srácot.
2014. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem doltel be semminek, csak felreertetted a helyzetet. A fiu csak baratkozik veled. Te gondolsz csak bele tobbet.
2014. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van az úgy, hogy az embernek van egy nagyon jó ellenkezô nemü barátja.


aztán ha közbeszól egy kapcsolat, akkor nyilván a szerelem mindenek elôtt, s az új játékosnak nyilván nem tetsik az a jó barátság, hiszen veszélynek érzi. a te esetedben ezt jó okkal teszi.


volt nekem, hogy egy kapcsolatban azon filóztam, hogy titokban kommunikálok a barát lánnyal, s nem azért mert titkolni valónk volt, csakis azért, mert a barátnôt zavarhatta volna.


most is van párom, mégis van egy másik lány, akivel szeretnék nagyon jó barátságba keveredni, s ebben pont ezért, amiket edidg írtam, megakadályoz, hogy kapcsolatom van.


de az sem állapot, hogy nem lehetnek lány barátaim. vagy problémát okoz, ha a barátnak kiszemelt lány még csinos és értelmes is.

2014. jan. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy rosszabb esetben ha van ló, nem kell a szamár esete forog fenn, hagyd a francba.
2014. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!