Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szexkapcsolatból lehet normáli...

Szexkapcsolatból lehet normális kapcsolat is?

Figyelt kérdés

Annak van értelme, ha továbbra is összejárunk? Én kezdek többet érezni iránta, igazából abban a pár napban mikor együtt vagyunk, tényleg úgy viselkedünk, mintha járnánk, szeretget, törődik velem, kérdezősködik....

Igaz eddig még csak 2alkalom volt, de kezdek beleesni :/ én nem vágytam volna romantikára...ő csinálja és ezáltal nem értem... ha csak szex... :S

Nagyon nagy csajozós egyébként a fiú.

Hogyan kéne viselkednem vele? 23L


2014. jan. 21. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább gyere össze velem
2014. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pixie.cute ***** válasza:
Hat merd fel a terepet ismerd meg annyira, hogy a nagy csajozos stílusából felhagy a e kapcsolat miatt. Ha igen es o is komolyan gondolja akkor nincs gond, szoval szerintem,igen,lehet
2014. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet...de kicsi rá az esély.
2014. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg: igen.

Gyakorlatilag: nem valószínű. Ismerem az ilyet, sajna nekem is volt már hozzá szerencsém. Nem véletlenül csajozós, ért a nőkhöz, ért hozzá mivel bűvölheti el őket. A férfiak sem csak a lelketlen dugásra áhítoznak, szeretik a minőségi szexet. A lényeg abban mutatkozik meg, amikor házon kívül vagytok. Keres-e? Vállal-e mások előtt? Érdekli az életed? Akar veled programokat a szexen kívül is? Azonnal lelép reggel/aznap este, vagy hajlandó maradni ha kéred?


Ha úgy a programok alapvetően a szexre korlátozódnak, akkor sajnálom, de nem akar többet, de szerencséd van, mert legalább figyel rád és igyekszik a kedvedben járni, ami azért szintén nem rossz dolog.

2014. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne félj attól, hogy nemet mond.

Akkor legalább tisztában leszel a helyzettel, és inkább engedd el, mint hogy ilyen "kapcsolatban" gyötörd magad azzal, hogy nem mondod neki meg, hogy többet érzel és magadat emészted.. (tapasztalat)


Akkor majd lesz utána más, nem fog összedőlni a világ.. Ezek szerint neked nem való a szexkapcsolat, ahogy nekem sem.. a korunk is egy. ha van kedved írhatsz privátban nyugodtan.

2014. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!