Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » NORMÁLIS EMBERek, melyik...

NORMÁLIS EMBERek, melyik társkeresőn vannak? Viccen kívül.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem magam miatt kérdem, hanem cimborám miatt, aki hajtja keményen a sz*pórollert a párkapcsolatokban. Valahogy mindig sikerül kifognia egy tipikus B U T A nőt. Nem a 90-60-90 pedig egyik sem. Ráadásul kis csitriket talál csak 32 éves létére. Nem alkoholista, nem drogos, nem is hülye, és nem is a Notre Dame-i toronyőr. (csak bolond :) inkább) Sajnos amikor ő keresett párt, még a rendes szemtől szembe működött főként, és lett is párja... majd csúnya vége lett jó pár évvel később... Most meg itt az internet.....


Probléma az, hogy én menyasszonyommal 6 éve társkeresőn jöttünk össze, illetve előző hosszú kapcsolataim is voltak onnan. Már akkor volt baj, ~80 levélből 5 re mondtam volna, hogy nem BUTA - műkörmös - plázacsitri- implantoszaurusz - "csinálj fel, és tartsál el". Viszont akkor még voltak regisztrálva nők szép számmal. Gondoltam ugyan ide felregisztrálom cimbit, mondtam neki ("ezt tuti lesz, meglásd", hogy lesz kínálat... Hááááááát megcsappant az oldal. Sajnos a regisztráltak zöme pedig a fent említett kategóriába tartozik, nincs egy normális, szolid lány. Mindenki telefonnal pucsít a tükör előtt, meg olyan beállított mű, retusált, k****ás képek vannak fent, hogy egyik sem a hosszútávú kapcsolat mintaképe. Megkockáztatom, még az ingyenesé sem. Sajnos tudom, hogy manapság a nők jelentős része milyen erkölcsi normákkal bír. Azt is, hogy divat lett r****nak lenni. Valamint, hogy a másik oldalon is megfigyelhető hasonló. Ezek az oldalak jók, hogy az t-rex (váltáska+kiskutya) háziállat megtalálja a "macsó" rózsaszín pólós párját... :)


NA PONT NEM ILYET KERESÜNK!!!!


Ami kizárva: elit**** , mielőtt valaki ezzel jönne, a 40 feletti sznob, vén lány, egy macskával élő nők, aki selyemkendővel fogják....... szintén kizárva.


Bad**** Ott szintén valamiért nem akar működni a dolog.


Szóval, hova regisztráljam fel, drága cimborám, ahol nem csak a 18-20 éves kacsaszájú "testük időszakos bérbeadásából élő" leányzók találhatók? Ahol esetleg, egy komolyabb kapcsolat is összejöhetne neki? Tényleg ennyi lenne a fő szempont...



2013. júl. 30. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
malha.hu-n nekem elég pozitív tapasztalataim vannak. Bár ezt az oldalt csak akkor ajánlom, ha nem zavarja, hogy az illető rocker, és valamilyen szinten ő is tisztában van a zenével.
2013. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rocker, nem raver, nem technos (bár munka közben azt hallgat sokszor), hallgat mindent. Szóval hmmm egy próbát megérhet, de nem biztos, hogy ez a tuti. Azért még jöhetnek tippek.
2013. júl. 30. 01:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy annyit hallani a ribikről de én mégsem futok össze velük sosem!


Te előítéletes vagy! A kacsaszájjal csücsörítőkből is lehet rendes ember. A pillanatnyi divatmajomkodás valahol önmaguk keresgélése.


Minden társkeresőn van normális csaj! Nem is kevés. De pont azért kell százszámra levelet írni mert a kanok olyan $eggfejek gyülekezete hogy egy csaj pillanatok alatt kiábrándul az egész férfinemből.

Végezz egy kísérletet!: Tegyél fel egy szolídan kihívó szép mosolygós csajról fotót egy kamu női reghez. Ne legyen feltűnően amerikai, és legyen egészalakos vagy fürdőruhás. Egyetlen nap alatt kapni fogsz vagy 50 levelet, ha nem 200-at! Társkeresőn vagy de mégis meg fogsz lepődni a leveleken! Az összes levélíró intelligencia szintje nem lesz 100-as, összesítve sem!!!

A szexrandin annakidején az ivararány úgy nézett ki hogy 220k férfi regre jutott 16k női reg. Persze a nők java része leszbi volt a többi meg prosti de mégis találtam köztük pér teljesen normálisat!


Amúgy régen bejött a love.hu illetve most a Badoo sem olyan rossz.

30F

2013. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derpette ***** válasza:

Helló, regisztráltatok már? És hova? :) Én is gondolkodom, hogy szerencsét kellene próbálnom társkeresőn, de egyet sem ismerek. Ezért lennék kíváncsi a tapasztalatokra.


22/l

2013. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap 18:44


Aztán jó a csöcsöd? :DDD

2013. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derpette ***** válasza:

A csöcsöm? XD Egyszerűen tökéletes! Kő kóla? :)))


22/l

2013. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 19:05


Dehogy kő, én a csöcsöt szeretem. :DDD

2013. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!