Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt az idézetet olvastam...

Ezt az idézetet olvastam valaki facebook falán. Nem szánalmasak az ilyen emberek? Akik esetében minden tettükről ordít hogy ki akarnak tűnni. Ismerkednétek ilyen emberekkel, akár barátként, akár párkapcsolat szintjén?

Figyelt kérdés
" a bukásokból születnek a legnagyobb győzelmek. A bukások ébresztenek rá arra, hogy van még valami, amit tanulnod kell. A bukás a legjobb edzés - hiszen abból fel kell állni és a lehető legjobb módon kijönni. A kérdés, hogy bevállalod-e az edzést, vagy sajnáltatod magad egy életen át? Utóbbi is egy megoldás, csak unalmas. Túl sokan csinálják. Lógj ki a tömegből, tudd, hogy mit akarsz, botránkoztass meg, legyél különc. "
2014. jan. 23. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sem csípem ezeket az idézeteket amúgy. Nem háborodok fel rajtuk, tegyék ki, ha akarják, de én kicsit olyan önámításnak gondolom.

Nagy "kedvencem", amikor a hülye busta-féle utcánélekkeményvagyokmegbäszomazösszeskurvät. Közben meg facebookon éli le az életét, meg akkor volt utcagyerek, amikor kint focizott a többiekkel este 8-ig.

2014. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a "pénz nem boldogít".
2014. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most mi ezzel a baj? Nyilván tetszett neki az idézet, kirakta. Nem ez alapján ítélem meg az embereket. Magával az idézettel sincs komolyabb baj, bár ma már mindenki annyira különc, mindenki annyira más, mindenki annyira kilóg a tömegből, mindenki annyira egyedi, hogy már a végén ettől lesznek egyformák.
2014. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Magukat hitegetik ezzel azok, akiknek szär az életük, hogy igen, ők csinálják jól mert kilógnak a sorból.

Végülis ez is egy nézőpont, a nyomiságra amit nem tudnak levetkőzni így is lehet tekinteni, csak ezzel maguknak hazudoznak.

Ismerek 1-2 ilyet, de nem izgat olyan szinten hogy foglalkozzak az idézeteikkel, mert élőben nem tolják az arcomba és nem nagyon beszélek velük.

Mondjuk az is gáz, ilyen szinten törődni velük, hogy foglalkozni azzal miket írnak ki.

Írják csak, aztán kit érdekel.

2014. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont ezzel a különcnek érzem magam dologgal van a bajom. Miért kellene különbnek lenni (különbnek érezni) magunkat másoknál?
2014. jan. 23. 14:42
 6/13 savanyújóska ***** válasza:
Nézd, mi nem ismerjük, ki rakta ki, önmagában egy ilyen 12 egy tucat idézet kirakásától nem lesz valaki ostoba ember! (Nekem is van ismerősöm, aki hasonlóan "velős" idézeteket szokott írni a fotója alá, közben meg egyáltalán nem buta és pszichológusnak tanul.) Persze ha valaki ezek szerint éli az életét, vagy napi többre is fussa, akkor az már nálam is minősít, mert nem attól leszel sikeres, hogy ezeknek megörülsz, meg kirakod, meg hangoztatod úton-útfélen, hanem attól, hogy megcsinálod. Ahhoz pedig nem kell üzenőfal.
2014. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a többségük nyomi, de ezt egy full jó csaj rakta ki, akinek annyira nem lehet gáz az élete.
2014. jan. 23. 14:43
 8/13 anonim válasza:
Szebb csajok szoktak ilyen lelkizős idézeteket kitenni, mintha kompenzálni akarnák vele a nem létező lelküket, néha tök értelmes idézeteket szúrnak el képekkel is amiken szintén ilyen csajok vannak, pedig közel sem ilyen a lelkivilága a lányoknak.
2014. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 savanyújóska ***** válasza:
Ohh, a különcös rész... A legjobb, hogy én nem látom az összefüggést az idézet eleje, és e között. Attól, hogy különc vagy, nem következik automatikusan, hogy buksz, és vice versa. Persze, igaz, hogy kockázat nélkül nincs nyereség, és ha buksz, akkor ne sírjál, hanem tanulj belőle, de ez a legyél különc... Nem az a fontos, hogy mások mit gondolnak rólad, hanem, hogy te mit gondolsz magadról, le tudsz-e élni magaddal, a döntéseiddel egy életet. És a nagy különbség, hogy én nem mondom, hogy a te utad feltétlenül különbözik mindenki másétól. Nem kell rá törekedni, mert valamiben úgyis fog, és... Áááá, hagyjuk, ez az idézet egyszerűen felszínes és inkonzisztens.
2014. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"A facebookos idézet az, amiből ha túl sokat irkálsz ki, pofán váglak." /Humbák Ferenc/
2014. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!