Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan nagy baj hogyha elvárom...

Olyan nagy baj hogyha elvárom a leendő pasimtól hogy rendelkezzen saját autóval?

Figyelt kérdés
20/L, egyetemista vagyok, rendes lánynak tartom magam, ritkán járok bulizni, szeretek olvasgatni, elmélkedni, csak jó dolognak tartom az autót mert sok közös program lebonyolitásában nagy előny a siralmas tömegközlekedéshez képest...

2014. jan. 23. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki azt vár el, amit akar és úgy szelektál ahogy akar, aztán vagy eredményes, vagy csalódik, mert nem.


De ha neked ennyire fontos, vegyél egy autót, és oda mész vele, ahová csak akarsz.

2014. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
80%
Még szerencse,hogy egyik nőt sem az anyagi dolgok érdeklik.
2014. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
95%

nekem nincs jogsim se, mert abból a pénzből sokkal hasznosabb dolgokat tudok csinálni. Az egyetemre kétszer olyan gyorsan eljutok BKV-val, mint autóval.

Autóm majd akkor lesz, ha megházasodom, akkor viszont hitelfelvétel nélkül vehetek egy új, középkategóriás autót, mert nem kellett előtte évekig egy autó fenntartási költségeit fizetni.

Nos, ehhez mit szólsz, kérdező? :P

22/F

2014. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire kell neked egy autó, miért nem veszel magadnak?
2014. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
94%
Ok, de te fizeted a benzint:D
2014. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam anyagiasnak, szerintem sok ember rendelkezik autóval, nem kellenek hozzá olyan hű de sok anyagiak, (jah és kihagytam a magasságot is, az sem baj ha vékony, ha van ilyen pasi itt irhatna :P).
2014. jan. 23. 11:49
 7/79 anonim ***** válasza:
94%
azért nem vesz mert élősködni könnyebb. gondolom a benzint is ő fizesse és vigye a kis popód mindenhova. egyetemistaként elég kis kényes vagy...
2014. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, hogy ha neked ennyire fontos az autó, akkor miért nem veszel egyet magadnak? 26N
2014. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg egyetemistaként jobban jársz a BKV-val. Ha csak a hétvégén kell a kocsi, és nem is minden héten, akkor jobban jártok ha inkább béreltek.
2014. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha egy nő kis mértékben anyagias, mint ha nem. Exem leszarta a pénzt. Kocsi/motor seggem alatt, pénzem is van benzinre. Nyaralni vittem, járkáltunk a nagy világba moziba, aqua parkokba, de nem értékelte. Mindig csak nyavalygott, hogy sose megyünk sehova. Ha egy anyagias csajom lett volna, akkor odáig, és vissza lett volna értem, hogy én ennyit rászánok.
2014. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!