Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy 4 évvel fiatalabb...

Tetszik egy 4 évvel fiatalabb srác! Tűz és víz vagyunk! Honnan tudhatnám meg, hogy esetleg én is bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Ő eléggé nagyszájú, bulizós, (kb, mint a mai tini fiúk nagy része). Sokat jár el otthonról, lázadó típus! Én viszont azért már komolyabb, meg amúgy is visszahúzódóbb vagyok. De sokszor mikor beszélgetünk társaságban, úgy érzem van bennünk közös, sok téren egyezik a véleményünk.


Viszont azt látom, hogy velem nem úgy beszél azért, mint a baráti társaságában lévőkkel. :/ Hanem komolyabb, igaz viccelődünk, de nem úgy, nem beszél előttem pl: csúnyán, előre enged a buszon...stb ( persze nem mintha ez zavarna :D). Ez jelenthez valamit? Vagy csak egyszerűen mivel idősebb vagyok nála megadja a tiszteletet, és nem tekint rám még barát alapnak sem?

Sokszor úgy látom, mintha nézne meg mikor rám pillant, mindig mosolyog, de sokszor meg úgy elhúz mellettem, hogy rám sem néz... :( Igaz ezt én is csinálom, mert olyan zavarban vagyok, ha egy környezetben vagyunk, hogy gyakran rá sem nézek inkább, nehogy eláruljam magam.


Totálisan bele vagyok esve! Segítsetek, valakinek valami okos ötlet? Vagy hogyan felejthetném el?


22 L


2014. jan. 23. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó, helló sorstárs! :D

Szóval a fiú 18 éves?

Valószínű hogy azért viselkedik veled máshogyan mert idősebb vagy nála.

Azt is jelentheti, hogy te is tetszel neki, csak nem tudja hogyan közeledjen feléd.

A legegyszerűbb az, ha beszélsz vele és elmondod neki. Így biztosan megtudod hogy ő mit gondol vagy érez. :)

Én nem vagyok ilyen szerencsés helyzetben, de a te helyedben lépnék.

22L

2014. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen 18 éves. :) Örülök végre valaki, aki megért! :D

Az a baj, hogy rákérdezni nem merek konkrétan... egy az, hogy egyszerűen nem tudok olyan szituációt kialakítani, a másik meg, ha tovább adja netántán a barátainak, akkor közröhej tárgya leszek a környéken. Fb-n meg nem akarom megkérdezni.

Igaz már beszélgettem vele neten, de, akkor úgy vettem le, hogy nem érdeklem, mert nem kezdeményezett további beszélgetést, nem kérdezett, vagy csak nem mert (akkor is én írtam rá). Utána próbáltam magamban jegelni a dolgot. De aztán, ha találkozunk mindig tesz valami olyat, ami miatt meginog a szívem, és elkezdek reménykedni. :(

2014. jan. 23. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős. :D

Megértelek, nem könnyű lépni. Elég kiszámíthatatlanok ezek a fiatal srácok. Ezért nem lépek én sem, inkább nem rontanám el azt ami van...mert bizonytalan hogy mi lenne. :/

22L

2014. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen. :/

A Te kiszemelted mennyi idős, ha rákérdezhetek? :)

Amúgy arra jutottam, hogy megpróbálok barátkozni vele, és adagolni a finoman a jeleket. Aztán, ha esetleg úgy hozza a sors, akkor megpróbálkozom egy vallomással. Igaz a vallomásokról rossz emlékeim vannak... T.T :D

2014. jan. 23. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, de tényleg szó szerint sorstársak vagyunk. :D

Komolyan, meg is lepődtem amikor láttam hogy még a korunk is egyezik.

22L

2014. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg vicces a dolog. :D Megesik az ilyen, kicsi a világ.

Ilyen helyzetben döbben rá az ember, hogy más is küzdhet ugyanolyan problémákkal. :)

Drukkolok nektek! :) Azért, ha mégis jól alakulnának a dolgaitok emlékezz rám, és írd meg. :))

2014. jan. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!