Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatnám meg hogy nem...

Honnan tudhatnám meg hogy nem csak barátként tekint-e rám a srác vagy többet akar?

Figyelt kérdés

Suliban van egy fiú aki nekem tetszik. Pár hete ismerkedtünk meg neten, majd suliban elkezdett nekem köszöngetni és végre odamert jönni hozzám :) Szóval most már szünetekbe is beszélgetünk de mostanában csak ilyen hétköznapi témák vannak mint pl. suli, bulik, közös ismerőseink. Ma suliba mondta nekem hogy pénteken bemegy bulizni a városba, és kérdezte hogy én bemegyek-e. Ma délután pedig megint (1 hét kihagyással) rám írt facebookon, de szintén ilyen baráti beszélgetésnek éreztem a dolgot. Vannak arra utaló jelek hogy bejövök neki mint pl kicsit szégyenlős a közelemben, volt hogy utánam fordult mikor elmentem mellette, szokott engem csak úgy nézni is, meg ma is kedveskedett az elköszönésnél hogy azt mondta "szia, vigyázz magadra!", de ezeket a "jeleket" nem venném biztosra. Plusz azt is mondta (habár nem nekem), hogy nem hisz a fiú-lány barátságban, vagy csak nagyon ritkán.


Nem tudom hogy tetszek-e neki, de nem is merem megkérdezni. Azt meg, hogy megmondjam neki hogy nekem ő bejön, pláne nem merném.

Hogy deríthetném ki hogy csak szimpla barátként tekint-e rám, vagy tetszek-e neki?


2013. nov. 7. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem egyértelmű.

A legjobb amit tehetsz, hogy nem túl hivalkodó, de nyilvánvalóbb módon érezteted vele, hogy neked tetszik és többet akarnál.

2013. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is szinte ugyanígy vagyok

Nekem is ilyet írt a srác hogy vigyázz magadra

De nem tudoooom

Fogalmam nincs hogy barátjának tekint vagy többnek

2017. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!