Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok már barátkozni a...

Nem tudok már barátkozni a lányokkal?

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy minden lány csak barátságot akar. Nem kell már..elég volt. Nem bírok több ilyen szöveget végighallgatni. Valahogy úgy érzem, hogy kiégtem..vagy nem is tudom. Ez nagyon nagy gáz?

22f



2014. jan. 23. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki sem erőlteti. Húzd le a redőnyt és ülj a GYIK előtt egész hátralevő életedben!
2014. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz velük, mert valahogy így jöhet össze egy barátnő is.
2014. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátság nélkül nehezen lesz barátnőd.:D
2014. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
full idegen ismertségből nem alakulhat ki? mindenképpen kell hozzá a barátság? úgy vettem észre, hogy ha egyszer kikiált barátnak 1 lány, abból nem lehet kapcsolat. aztán meg hallgatom a sok pasis történetet
2014. jan. 23. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nah nekem ezért nincsenek lány barátaim a franc kiváncsi a nyavalygásra meg a pasikra, sirja ki a barátnőjének vagy a bikájának a hülyeségeit, teljesen infantilis szöveg tőlük miután egy pasi bepróbálkozik és azt mondják hogy legyünk csak barátok, persze majd ennyitől egyből országos haverság lesz, ilyesmiből már nem lesz se barátság, se szerelem, rövidre kell zárni a csajjal az egészet
2014. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az még szomorúbb, amikor meg úgy utasítanak el valakit, hogy hazudnak, és azt mondják, hogy már van valakijük, holott nincsen. A "legyünk csak barátok" szöveget bármennyire is utáljuk, de legalább őszinte. Egyébként tényleg negyon rossz dolog annak a történeteit és panaszkodásait hallgatni "nyálcsorgatva" és sóvárogva, aki visszautasított valakit, és már csak barátként tekint rá.
2014. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!