Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda a fogam, az orrom nagy,...

Ronda a fogam, az orrom nagy, a szemeim aprók és szürkék, és nagyon magas vagyok. Van esélyem pasit fogni, vagy legyek apáca?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 12:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mutasd azokat a fogakat. 195 vagyok, és unom már, quasimodo-nak néznek, ha van barátnőm, és lehajolok csókolózni :D
2014. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nagy orral miért nem lehetek apáca??? :O
2014. jan. 24. 13:33
 13/23 anonim ***** válasza:
A fogakon lehet javítani, a többi szerintem nem olyan fontos. Ha emellett jó a megjelenésed, és a természeted akkor nincs nagy baj. Ha olyan nagyon magas vagy, akkor az neked lehet gond, h nem találsz magasabb fiút
2014. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Mondom hogy nem lehet javítani a fogamon!!!!!!! :DDDD

Az már ilyen ocsmány marad :D Viszont nem biztos hogy magasabb fiú jó lenne, hosszútávon. :/ mert a gyerekünk ah lesz egyszer, az MÉGmagasabb lesz szegény.

2014. jan. 24. 13:50
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát, látni kéne téged...
2014. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert nem lehetsz apáca, és kész. Mennyi az a nagyon magas?
2014. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
Mi vagy te? fogorvos vagy szájsebész? Mondod, hogy nem lehet, közben gőzöd nincs róla, hogy manapság mire képesek a profi orvosok. Csak legyen pénzed megfizetni őket.
2014. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
kep?
2014. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jaj szivem ne parázz ennyit. Ha nem vagy túl dagatt, akkor rosz nő nem lehetsz.

Az hogy magas vagy, szerintem tök jó dolog, én nőiesnek tartom. A fogaidat csak akkor latják ha nagyon röhögsz (én nekem pl nyuszi fogaim vannak, na azokat mindig lehet látni, és mégsen zavar)

Gondolom nem jársz öröké suliba... Majd utána sminkeled magad, addig csak hètvégente.

Szal' nyugi, nem vagy te rossz csaj.

2014. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

Ha puncid van találsz pasit. A legtöbb férfinek elég ha van hova dugnia. Néhány ritka esetben még a punciról is hajlandóak lemondani, csak legyen hova dugnia. A legelkeseredettebb egyének még a társ emberi mivoltáról is hajlandóak lemondani, csak lélegezzen és legyen hova dugnia.

Komolyra fordítva a szót a legtöbb férfi nem toppmodelre vágyik!

2014. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!