Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan törjem meg a magas...

Hogyan törjem meg a magas egoját a srácnak?

Figyelt kérdés
Úgy érzi,minden csajt megkaphat (ami kb így is van) és ezt ki is használja,szinte minden éjjel más csajjal kavar. Én már ismerem őt egy ideje,de csak most kezdett ki velem,mert eddig volt kapcsolatom. Én nemet mondtam,ezzel kicsit megtörtem az egoját,de nem eléggé. :D Nem akarom durván megbántani,mert jóban vagyunk,csak azt szeretném,h kicsit vegyen vissza... Mert mikor megismertem,még nem ilyen volt :/ és nem akarom,h teljesen kiforduljon magából. 20 éves
2014. jan. 19. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a franc jogon szólsz bele más magánéletébe?
2014. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy tartós kapcsolat kéne neki
2014. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy vagy a sok közül, ha egy nemet mond, még mindig ott van a több tucat lány. Szerintem nem érdemes próbálkozni.
2014. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne feküdj le vele.
2014. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az ignorálással.

ha így rákészülsz,sőt válaszolgatsz neki,beszélgetsz vele,az mind az érdeklődésedet mutatja neki,ahogyan ez a kérdés is.

2014. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd az élet úgyis megtanítja. Amúgy aki nem akarja, hogy megmentsd, azt nem fogod tudni megmenteni. És ahogy látom, van is mire, hogy egója legyen, gyakorlatilag mindenki megáll neki, ő meg úgy gondolja, hülye lenne nem kihasználni a helyzetet.
2014. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!