Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 70 kilós nö az nagyon sok v....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 kilós nö az nagyon sok v. elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 01:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
59%
Kizárólag 60 kilós nőkig vagyok tárgylóképes a házasságról.
2013. szept. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem a kilók határozzák meg az ember jellemét. Milyen magas vagy egyébként? Önmagában 70 kg nem olyan sok.
2013. szept. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
170. Csak régen 60 voltam pedig minden nap sportolok és az esküvőre le akartam adni
2013. szept. 29. 01:39
 4/43 anonim ***** válasza:
71%
Egyik barátnőm is 70 kiló. Több pasinak is tetszik. Egyáltalán nem lehet rámondani, hogy kövér. Persze ez a magasságtól is függ, 150 centivel megint másképp mutatna 70 kiló.
2013. szept. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ milyen magas. 190 centis nő 70 kilóval már anorexiás...


Amúgy meg, ha neked tényleg ez a mérvadó, inkább engedd szabadon a lányt, hogy keressen normális pasit.


Miért? Ha 71 lesz akkor elválsz vagy mi a tököm? uram atyám.....szánalmas a hozzáállásod.

2013. szept. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
30%
nem láttam a válaszodat. Az én válaszom arra vonatkozott, hogy ha te mint a pasi tetted volna fel a kérdést:) bocsi
2013. szept. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom nem a súlyon múlik egy házasság, ha valaki évek óta kapcsolatban van és szereti a másikat. Nyilván én is örülök, ha a férjem tartja a súlyát, és én sem szándékozok kisgömböccé válni pedig már 2 gyerekünk van. Az sem mindegy, hogy mennyire vagy magas. 150 centihez elég sok a 70 kiló de mondjuk 180-hoz már nem. Illetve az sem mindegy, hogy a 70 kilóból mennyi izom és mennyi zsír. Vagy vékony-e a csontozatod, vagy erősebb? Volt egy ismerősöm, nagyon csinos volt, bár volt rajta néhány kiló plusz, de jól állt neki, szép feneke, csípője volt, olyan igazi ízig vérig nő. Ránézésre azt mondtam volna, hogy 55 kiló kb. Kiderült, hogy 68! Ez a csontozata miatt volt, mert mondom, baromi jól nézett ki amúgy. Én 50 kiló vagyok, gyerekek előtt 48 voltam. Nekem ez az ideális testsúly, ha 70 lennék, akkor már szétfolynék kb. Másnak meg a 70 az ideális. Kevés az infó a kérdésben, a másik pedig, hogy szerintem ott már baj van, ha egy házasságot súlyban mérnek.
2013. szept. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
30%

Én 20/F éves vagyok 186 centiméter 110KG!

És sztem nem vagyok kövér csak telt.

Tapadós,szűk pólón is alig látszik rajtam valami(igaz nem hordok szűk ruhákat,mert nem vagyok annyira büszke magamra! XD

Én azt mondom neked hogy minden a genetikádon múllik!

Lehet vki olyan magas mint én,de ha más a genetikája akk lehet hogy kétszer akkorának látszik mint én.

Amugy butus a kérdésed de aranyos. Sztem bejönnél nekem!

Ha szép az arcod.

Küldhetsz képet priviben(puszta kiváncsiságból).

Amugy nyugi nem ismerkedni akarok. :)

De szivesen alkotnák rólad őszinte,normális véleményt PRIVIBEN.

2013. szept. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
:D:D:D:D Miért, kilónként kell fizetni érte? És mennyire futja? :))
2013. szept. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
28%

8.vok.Hadjátok már béken szegénykémet,kicsit hülyén tette fel a kérdést de ezért nem kell szivatni.

DE SZÉP EZ A MAGYAR NÉP!



szánalmas.

2013. szept. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!