Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Miért ilyen nehéz ismerkedni velük?

Figyelt kérdés
Nekem a csúnyácska és a kövér csajok jönnek be.De a legtöbbször keményebb diók mint a modell alkatú csajok...Sose jön össze veluk:/

2014. jan. 24. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan lány ismerősöm, akinek az egója az egekben. Elhívott egy bálba, ahol nem volt velem hajlandó táncolni, ha pedig fényképezésnél átkaroltam, azt mondta, hogy ne tapizzam... Soha nem volt senkije, mindenkiben a hibát keresi, hogy miért nem jó neki, így nem is lesz senkije. Esélytelen, hogy valakit közeledni engedjen magához. Mellesleg nem is olyan jó, amennyire hiszi magát, elég kövér is.
2014. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mert önbizalom hiányosak.És így nem hiszik el hogy valakinek is tetszenének.
2014. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert legtöbbször a kövér, ronda lányoknak van a legnagyobb egójuk. Kompenzálják vele a rondaságukat.:D
2014. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha nehez veluk ismerkedni, azert lehet, mert valoszinu a keseru tapasztalataik miatt visszahuzodottabbak lesznek, vagy egy esetleges udvarlo elokerulesekor el sem hiszik, avagy azt hihetik, hogy csak viccelsz veluk.


Amugy alapbol furcsa amit irsz, mert az en tapasztalatom szerint a csunyacska es koverkes csajok pont kozvetlenek, humorosak es baratkozosak (szerintem igy kompenzalnak).


Akar igy, akar ugy, de ismerkedni mindig es mindenki szokott.

2014. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni már!
2014. jan. 24. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Kövérnek kövér vagyok, de csúnyának nem mondanám magam. :)
2014. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kövérkés, nagymellű, nem túl szép és nem kicsit egoista lány ismerősöm, akinél bepróbálkoztam. Természetesen nem hagyta magát és azóta sem volt senkije. 25 évesen még szűz és nem is hiszem, hogy mostanában ez változna, mert nem igazán vett vissza az arcából.
2014. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ma 19:01 es az egó-val,hogy állsz ?:D
2014. jan. 24. 19:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs nagy egóm, nem vagyok beképzelt.

19:01 voltam :)

2014. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó ;)
2014. jan. 24. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!