Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellene irnom neki, hogy...

Mit kellene irnom neki, hogy kicsit büntudatot érezzen?

Figyelt kérdés

Van 1 csaj akivel nagyon jol eldumálgattunk valamelyik nap aztán ráirtam másnap elolvasta de nem irt semmit se.

Nem akarok olyat irni amitől megsértődne viszont rosszul esett h még annyit se volt hajlandó irni h hagyjam békén. Ugyvettem észre aznap este, hogy érdeklődik és szivesen beszélget velem. Mi történhetett ?:/

Megkérdeztem tőle milyen napja volt 5p elolvasta azota semmi válasz...

Szeretném ujra felvenni vele a kapcsolatot, de ha megint ráirok vmhasonlóval hülyének fog nézni vagy csak megint lefogja magasról sz*rni.

Valami olyasmit akarok neki irni amitől beindul a lekiismerete.


2014. jan. 24. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A Milyen napod volt? Mi volt ma a suliban? Mizu? és hasonló kérdésekre nem lehet normálisan válaszolni, olyan, mintha csak azért írnál rá, mert unatkozol. Állj elő valami érdekesebb dologgal, és biztosan vissza fog írni.
2014. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!