Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le a bűntudatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a bűntudatot?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan nagy hülyeségeket csináltam részegen, emiatt elvesztettem egy számomra nagyon-nagyon fontos személyt és nem akar velem többet szóbaállni. Annyira furdal a lelkiismeret, minden este bőgök az eset óta, legszívesebben megölném magam. Nem tudom megbocsátani magamnak, hogy ekkora csalódást okoztam a saját viselkedésem miatt. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2014. jan. 7. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elöbb gondolkodni és utána cselekedni!
2014. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy részeg voltál azért csináltad,józanul nem tetted volna meg,de már nem tudod meg nem történté tenni,sajnálod nagyon
2014. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en is voltam igy probald megmagyarazni hogy nem onmagad voltal kerj boccsanatot a tobbit meg majd az ido elintezi
2014. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kérjél bocsánatot tőle. ha kell, akkor alázkodj meg előtte. ez a legegyenesebb.
2014. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is áll veled szóba, akkor is legalább írd meg neki, hogy mi történt, hátha elolvassa. Amúgy meg az itallal csínján kell bánni, tudnia kellene mindenkinek, hogy hol a határ, sokkal kevesebb hülyeséget csinálnának az emberek.
2014. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egye rosseb írj rám megvigasztallak
2014. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csináltál, de én is dobnám a csajomat ha más sráccal kavarna részegen. A részegség nem mentség, feltéve hogy nem lekötözve nyomták le a torkodon az alkoholt.


A részeg éned is a személyiséged része, szóval önmagadat ismerted meg jobban most.

2014. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mit tettél? ez fontos a válaszhoz
2014. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az hogy részeg az nem mentség semmire,ha tudod hogy olyan vagy részegen akkor ne igyál

amúgy meg felejtsd el az illetőt

kérj tőle bocsánatot és többet ne keresd

ha annyira fontos neked akkor el kell engedned

2014. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mit csináltál?
2014. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!