Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek fontos, hogy egy...

Fiúk, nektek fontos, hogy egy lánynak milyen az alakja? Szóba állnátok egy ilyen külsejű lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs topmodell alakom, de eddig annyira nem zavart.Nem rég viszont volt egy randim és a srác folyton arról beszélt, hogy neki mennyire fontos az, hogy csinos legyen egy lány.Azóta nem keresett..gondolom nem voltam elég csinos Neki.

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. jan. 25. 19:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs veled, van is mit fogni... mell, fenék, minden rendben. ;)
2014. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 WheneverYouWant ***** válasza:
Nagyon rendben vagy, az utolsó kép főleg. Nagyon tetszik:)
2014. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác egy hülye. Nagyon jó alakod van, nagyon csinos vagy! Légy magabiztos! az sokkal többet számít mint egy tökéletes topmodell alkat, akinek meg az számít, hogy a csajának topmodell alakja legyen az felszínes.
2014. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

pöpec vagy :)

sok férfi csak álmodozik 1 ilyen csajról, a pasi biztos egy tapló

2014. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy szóba állnék :)
2014. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Annyiban fontos, hogy ne legyen széle-hossza egyforma. :)

A te alakoddal szerintem semmi gond. Nem egy fogpiszkáló, de nem is egy duci forma.

Pont egy tökéletes alak és szerintem, ez más férfitársam helyett is mondhatom.

Ne törődj azzal a sráccal, nem lehet mindenkinek megfelelni, de nem is kell. :)

2014. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szexi vagy!
2014. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem annak a srácnak a fejeddel, vagy a személyiségeddel lehetett baja, mert az alakod az teljesen átlagos.
2014. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Itt aztán kérdezheted, az itt jelenlévőknek aztán tök mindegy, csak luk legyen. Jobban járnál ha nem dobnád ki ilyen közönségesen a melled, nem a melled méretétől leszel valaki, meg ha felpolcolod őket.
2014. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
szoba allnek persze,azt hogy tetszenele azt nem a kulsod fogja meghatarozni. ha kritikat kersz,kicsit adj le a derekadbol,es a combjaidbol,vagyis feszesitsd.mert csak egy karnyujtasnyira vagy a jo alaktol:) de igy is jo
2014. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!