Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikortól számít egy kapcsolat...

Mikortól számít egy kapcsolat kapcsolatnak? Illetve mikortól lehet beszélni megcsalásról?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, megvolt a bejelölés face-en, mindketten nagyon bejöttünk a másiknak, de nem lett semmi. Aztán telt múlt az idő, otthon unatkoztam mert baleset ért, nem tudtam dolgozni menni, így elkezdtem vele ott beszélgetni. Már akkor ott gyakorlatilag összejöttünk, lelki társak voltunk, én tök szerelmes lettem belé, csak még ez okból nem tudtunk talizni, mert mondta hogy el akar menni egy fesztiválra, amire már megvan a jegye. Én mondtam hogy oké, amint hazaér randizzunk. Közben is beszélgettünk, és elmondta hogy beköltözött egy fickó a sátrába, mert esett az eső, és nem tudta felállítani a sajátját... Én akkor már másra rá sem tudtam nézni, csak ő járt a fejemben, nagyon szerelmes voltam, és ő is mondta hogy az... Amint megjött randiztunk, minden tökéletes volt, azonnal össze is jöttünk, és egy hónap múlva együtt mentünk egy másik fesztiválra, ő hozta a hálózsákot, és szabadkozott, meg mosolygott azon, hogy az előző fesztivál óta nem volt kimosva... mikor le akarta teríteni, kiesett belőle egy gumióvszer felbontott csomagolása... kérdeztem hogy ez mi? erre azt mondta hogy aki beköltözött, az használta de nem állt fel neki teljesen, én erre megkérdeztem hogy az hogy derült ki az ő számára? hát persze vele nem sikerült a dugás... egy világ omlott össze bennem, szabályosan mintha megcsalt volna, a kapcsolatunk kezdetét is a beszélgetéseink kezdetének dátumához adta, vagyis az előző fesztivál előttre... majd azt mondta, úgy gondolta hogy én leszek az igazi, de előtte még mással is szerette volna utoljára, majd ebből már az lett hogy ő nem is akarta, majdnem megerőszakolták, meg már nem is ő volt ott, hanem másik lány... szóval ment a hebegés-habogás... akkor ez most megcsalás volt? szerintem igen, főleg hogy előtte elmondtam azt is, hogy egy csók is az számomra.

2014. jan. 25. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kukázd ezt a nőt, ha jót akarsz magadnak. Az ilyen nem változik.Rosszabb mint egy ribi, de odafent tettek róla, hogy kiderüljön a dolog. Ezt mint nő mondom neked.
2014. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Költőnő? ***** válasza:
sztem nem az. Az nagyobb baj, h nem mondta el
2014. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már mikor beszélgettünk is mondott fura dolgokat, de nem tudtam komolyan venni, azt hittem csak erősen túloz... jött azzal, hogy nagyon nehéz volt a gyerekkora, stb, ez mondjuk tényleg igaznak tűnik, de olyat is mondott (akkor volt 19 éves), hogy egy hosszabb (az első) kapcsolata utáni egy évben, negyven pasija volt, és volt hogy csak azért elégítette ki orálisan az egyik ismerősét, akit még csak nem is kedvelt, sőt inkább utált, mert hiányzott neki a sperma amit lenyelhet... én meg jóindulattal azt hittem hogy csak túloz... valahogy nem tudtam elhinni
2014. jan. 25. 20:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha elmondta volna nem is álltam volna szóba vele, azóta persze baromira odáig van értem, többek között azért is, mert állítása szerint előttem nem volt még orgazmusa sem, amin még ő is csodálkozott, és döbbenten mondta, meg azt hogy nem gondolta hogy az ilyen intenzív is lehet, mert előtte csak azt hitte hogy volt, mert csak pici orgazmus féléi voltak... de az a baj, hogy már mióta kiderült, én nem vagyok szerelmes, valahogy elvesztette a tisztaságát, amit beleképzeltem...
2014. jan. 25. 20:45
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
hát ez a baj a netes dolgokkal. H gyakran csak beleképzeltek dolgokat
2014. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A nem netesbe is, egyébként már előtte is ismertem látásból, csak a neten vettem fel a kapcsolatot vele. Előbb ismertem meg élőben. Beszélgettünk is néhány szót, csak nem mertünk közeledni, és akkor volt pasija, úgyhogy pláne nem mozdultam rá.
2014. jan. 25. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:
belezúgtál facebookon.............. hülye
2014. jan. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
majd utána találkoztatok, s egybôl öszejöttetek.
2014. jan. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szóval téged megcsalt a csaj, akivel mégcsak a facebookon ülve jártatok.
2014. jan. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mielôtt egyáltalán találkoztatok volna......
2014. jan. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!