Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most lesz az első talim egy...

Most lesz az első talim egy lánnyal. Míről beszélgessek vele? (Nagyon sűrgős lenne, holnap lesz! ).14/F

Figyelt kérdés

Amint találkozunk megöleljem vagy megpusziljam? Vagy még egyik se? Miután megkérdeztem h járna-e velem, jöhet az 1. csók????

Légysz írjatok!!!!!!


2014. jan. 26. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Túl gyors lenne. Lehet hogy össze se jönne veled. Szépen lassan lépésröl lépésre haladj
2014. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell sietni. Csak akkor adj max két puszit, ha már vagytok olyan viszonyban. Csók és ölelés még ráér. Először általános, sablon dolgokról beszélgessetek, bár lehet már ezen túlléptetek neten, a te korodban ez szokott lenni.:)

Szóval nem kell sietni, és ahogy érzed, nincs előírás, a helyzet majd alakítja.:) sok sikert!!

2014. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom, azt így nem szokás konkrétan megkérdezni, h járna-e veled... Inkább csak a vége felé mondd, h nagyon tetszik neked! És szeretnél vele még randizni. Szerintem.:)
2014. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha még szinte soha nem beszéltetek akkor kérdezz tőle olyanokat hogy milyen az iskolája, hol fog tovább tanulni, mit szokott szabadidejében csinálni, milyen filmeket szeret, és milyen zenét szokott hallgatni, ezekről sokat lehet beszélgetni, ha mindketten akarjátok, de ne lepődj meg ha ezeket a témákat 10 perc alatt kibeszélitek

szerintem lehet már első köszönésnél is az ölelés, ha ő is szeretné

sok sikert :D

2014. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A puszi teljesen rendben van szerintem.Hát hogy mindjárt megkérdezed akar-e járni...Nem korai az első talin?
2014. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudjátok ez a csaj egy kicsit sztem ribi (már jârt vele a fél falu), és àltalában a pasijaival max 2-3 hétig jàrt, utána jött a következő...

Nos zért szeretnék vele minél előbb csójolózni...

Aki tud még valami hasznos tanácsot az nyugodtan írjon!!!!!

2014. jan. 26. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez azért tényleg gáz :D leribizted azt a csajt akivel össze akarsz jönni :D igy inkább mondd le a randit

amúgy egy olyan csaj aki ribi az nem érdemel meg egy normális pasit, és ami fontosabb hogy a pasi sem érdemel egy ilyen csajt, inkább hagyd a francba

2014. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam leribizni, csak azt írtam le amit másoktól hallottam róla....

Amúgy ha a viselkedését nézem akkor rendes, lehet vele beszélgetni...

Meg amúgy is tetszik.

Amit előzőleg leírtam abban az volt a lényeg, h nem szàmítok hosszú kapcsolatra.

2014. jan. 26. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!