Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ismerkedésn...

Miért van az, hogy ismerkedésnél a fiúk vannak a leghátrányosabb helyzetben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a fiúnak kell randira hívni a lányt, fizetni mindent és ha a lány mégsem akar folytatást, akkor kukába dobott pénz az egész, meg kudarc. Miért mindig a fiúnak kell lenyelni a békát? A lányok miért nem kezdeményezőek? Pedig szerintem a sikeres párkapcsolat 2 emberen múlik, ha mindent a fiú csinál, akkor mit csinál a lány?

2014. jan. 26. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te a békát nyeled le, ő meg valami mást. Nem hinném, hogy szerepet szeretnék cserélni.
2014. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked kell a csaj, és nem te kellesz neki. Nem vagyok egy nőcsábász, de volt már dolgom néhány csajjal, és hidd el, ha kellesz neki, akkor ő is tesz majd érted.
2014. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a csecsemők vannak a leghátrányosabb helyzetben ismerkedés szempontjából, mert sem beszélni, sem járni nem tudnak :D:D
2014. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen, csakhogy azért is problémás, hogyha a lány kíváncsi rám, akkor tesz értem, mert a mai lányoknak olyan magas elvárásai vannak, amik egyszerűen teljesíthetetlenek (még az átlagosaknak is)és amelyik fiú olyan helyzetben van, hogy nem ismeri egy csaj sem, az hatalmas hátrányban van más fiúkkal szemben. Közben meg telnek-múlnak az évek és az összes normális csajt elkapkodják előlünk, akivel esetleg össze lehetne jönni. Ezért is írtam ki, hogy a fiúk miért vannak ennyire hátrányos helyzetben.
2014. jan. 26. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:

minden pasimat eddig én szedtem fel, szóval ez sem igaz, hogy a lányok nem kezdeményezőek, vannak olyanok.

én pl. utálom ha a pasi jön oda, diktál egy tempót ami nekem baromi gyors és én ehhez vágjak jó pofát, hogy 1. randin már taperolna meg a csókot is erőlteti. Mert 10 esetből 9-szer így volt, ha olyan randira mentem amire fiú hívott el és nem én őt.

Úgy lerohannak, ez az általános tapasztalatom. Ez meg nekem nem fekszik és lelépek.

Viszont ha én szedem fel a srácot, akkor alapból vadulok érte és akkor jöhet hamar a dolog mert úgy állok hozzá.

A pénz meg nem játszik szinte soha én ugyanis olyan randira hívom a pasit, hogy kirándulás, piknik, csónakázás (van egy tó a közelben és 1 jó ismerősnek csónakja amit kölcsönad).

Bolt sehol a közelben szóval egy forintot nem költök rájuk és ők se rám.

Mindent meg lehet oldani ha akarja az ember.

2014. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
11:04 - Akkor te egy nagyon normális lány lehetsz, kár hogy kevés van a fajtádból. :( Eddigi tapasztalataim szerint a lányokat csak a csillogás érdekli és azzal a fiúval jönnek össze, amelyik képest ezt megadni nekik. Eddigi életem során még nem találkoztam olyan lánnyal, aki piknikezésre hívja a fiút randizás céljából. 22/F
2014. jan. 26. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a baj kedves kérdező, hogy úgy csinálsz mint ha a piacon lennél és válogathatnál. Legalábbis ez a "telnek múlnak az idők, és a rendes csajokat elkapkodják". Vagy csak féltékeny vagy azoknak akinek összejött?

Figy, 25/f Szűz, 1 barátnőm volt eddig. Majd lesz valaki aki a belő értékeimbe szeret bele, mert nem fogok csak azért gyúrni és "műizmokat" magamra pakolni, azért hogy egy alfahím szerepét magamra húzhassam.

2014. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy kb ugyan annyi "normális" lány van mint "normális" srác. Ha van csaj barátod, aki szintén eme kategóriába van, hogy normális meg IGAZI kapcsolatban van, és megkérdezed, hogy mi volt az az út, amit megtett hogy eljusson oda ahol most van, biztos hogy találva érzed magad, hogy szinte ugyan azt a cipőt járta be mint te. MErt egy csajra ugyan úgy hajtanak az idióták is.
2014. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez a felállás nem tetszene. Hol marad a vadászat öröme, ha a zsákmány eléd jön és elejti magát helyetted?


Azért én ismerek olyan nőket, akik kezdeményezőbbek, szerintem egyre több ilyen van. Kinek mi tetszik.

2014. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor ne hívd el randira és végképp ne költs rá pénz. Egy séta pl ingyenes az ország egész közterületén.
2014. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!