Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges hogy egyszerre két...

Lehetséges hogy egyszerre két fiúba vagy szerelmes? Nem tudom mit csináljak! Többi lent.

Figyelt kérdés

Gimnazista első éves vagyok,lány..

Áltsulis osztálytársam aki most évfolyamtársam éveken át bele voltam zúgva sőt szerelmes voltam/vagyok belé!!

Ő tudja kb 3 hónapja hogy szeretem őt de Ő magasról leszarta ezt://

Viszont megtudtam közben hogy egyik osztálytársam szerelmes belém.. Először nem foglalkoztam vele de nemrég kezdett feltűnni hogy egyre többet bámul engem.És egyszer csak azon kaptam magam hogy nekem is tetszik Ő.:))

Nem tudom annyira furcsa érzés egy azért mert ennyi év után egy másik fiúba vagyok szerelmes kettő pedig nem tudom hogy akkor most melyiket is szeretem igazán??:((

Most már azt veszem észre magamon hogy ha osztálytársamra gondolok akkor mindig elmosolyodok:))..Olyan jó érzés főleg azért mert végre nem csak a másikra gondolok aki miatt csak mindig szomorú voltam!!://

Segítsetek kérlek!!:(



#fiú #szerelem #egyszerre...
2014. jan. 26. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan kislány, nem szeretsz te senkit sem. Persze, tetszenek, vonzanak, de mindennek megvan a maga szintje...

És nem mindegy, hogy minek nevezzük? Miért is fontos ez? Ha azt mondom, hogy te a Balázst szereted, akkor őt fogod szeretni? :D Majd az idő múlásával tisztázódnak a dolgok, addig ne gyárts problémákat magadnak :P

2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Első! Nem kéne lekezelni a lányzót, igenis ennyi idősen ez komolyan tudja foglalkoztatni az embert, még ha utólag "nagyobbként" már könnyű azt mondani, hogy "jaj, ezek a fiatalkori gondok"!

Kedves Kérdező! Én is éreztem hasonlót a Te korodban. Nincsen ezzel semmi baj, ez igenis szerelem, csak más, mint egy komoly kapcsolatban. Vagyis lehet rá ezt a szót használni nyugodtan. :-)

Szerintem nyugodtan kezdj randizgatni azzal, akinek tetszel, nyiss felé, járjatok el, és hamarosan már emlékezni sem fogsz a másik srácra. :-) Drukkolok! ;-)

2014. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én most is kettőbe vagyok szerelmes
2014. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második a válaszolónak!!

Jó tudni hogy vannak együtt érző,megértő emberek a Földön!!!:))

Köszönöm!!:)

2014. jan. 26. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. 29/F
2014. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sárancs válasza:
sztem válaszd a 2.at mert ha igazán szeretnéd az 1-söt nem lett volna 2.
2014. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok! :)

Nincsmit! :-)

2014. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!