Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek és nem tudok mit tegyek....

Félek és nem tudok mit tegyek. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban akire már régóta felfigyelek. Látom, vagyis érzem, hogy mindig amikor elmegyek előtte vagy közel vagyok hozzá engem néz, de az is megeshet, hogy csak a legjobb barátnőmet aki mindig velem van. Ezért nem vagyok benne biztos, hogy én keltettem fel az érdeklődését. De nem is merek odamenni hozzá vagy csak "ráírni."

Igazság szerint sosem volt még barátom és jól esne végre, ha valaki viszont szeretne, ha valakinek tetszenék. Nem is vagyok a legszebb, de csúnyának sem látom magam. - csak egy megjegyzés. - Szóval jól jönne a tanácsotok, hogy mit kezdjek most, tulajdonképpen. :)


2014. jan. 26. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

1x sétálj el mellette a bnőd nélkül és figyeld meg h mit esz

am nem kell félni, mi sem harapunk, nyugodtan ráírhatsz csak legyen vmi jó indokod :D

2014. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is tisztázd magaddal, mitől félsz igazán! Attól, hogy nem tetszenél neki? A csalódástól? Ha igen, akkor próbáld meg kiiktatni ezeket a gondolatokat. Ő is csak egy srác, emberből van, tetszik neked és a lehetőségeid sosem térnek vissza. Én azt mondom, légy bátor és kockáztass! :) Mosolyogj rá, írj rá, beszélgess vele! Ha nem bunkó, mindenképpen viszonozza a gesztust,te pedig megtudod, akar-e többet vagy sem. Ha nem? Az sem baj, tapasztalat. Az a fontos, hogy magadnak megfelelj, merj lépni, de ne engedd, hogy kihasználjanak! Csak ügyesen! ;)
2014. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*esz=tesz

bocsi :D

2014. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2014. jan. 27. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!