Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok leakadni róla?

Miért nem tudok leakadni róla?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban van egy nő, akivel 2-3 hetente, amikor bulizunk, mindig "összeakadunk". Borozgatunk és akkor úgy viselkedünk, mintha egy pár lennénk. Nem nyaljuk-faljuk egymást, de a külső szem, főleg egy idegen azt hihetné, hogy együtt vagyunk, pedig már nem is vagyunk annyira fiatalok. Páran "viccesen" szóvá is tették már ezt, én azt mondtam erre, hogy csak "barátkozunk". A lány mindig hív, hogy menjek át filmet nézni hozzá. Most mondhatod, hogy igen, akar engem, de már többször folytattunk személyes és online beszélgetést, hogy hogy áll ő ezekhez a dolgokhoz, elég negatívan, és kiderült, hogy a volt "pasijához" még mindig vonzódik. Azért az idézőjel, mert a pasi nős, gyerekes. Mondta, hogy ha mindketten egyedülállóak lennénk, akkor mégha össze is járnánk, többet, akkor maradnánk két egyedülálló. Szeretek vele lenni, szemlátomást ő is velem, de nem tudom, hogy mit akarhat tőlem - állítom ezt elég naívan, de tényleg jól érzem magam vele, csak nem mond semmit, magától nem keres, de ha ráírok, akkor szívesen cseveg velem, meg hív buliba. Talán csak egy pótszer vagyok neki, jól esnek neki az apró, "lopott" dolgok borgőzösen, de semmit több…

2014. jan. 27. 03:46
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy igen csak pótlék vagy neki, de ha igy viselkedik akkor valóban jól érezheti magát veled. Vagy csak azért csinálja ezt, mert biztosan jól esik neki hogy van aki törődjön vele akivel mindig jól érzi magát
2014. jan. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak hülyít téged. Imponál neki, hogy mellette vagy, és hogy meg tud veled jelenni itt-ott, de szerintem nem lesz ebből semmi több.

(Sajnos, mert azért drukkolok ;)

2014. jan. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a drukkolást! Én is ilyen válaszokat adok magamnak, mert bár nem vagyunk napi kapcsolatban, de azért jó vele és érdekes, hogy mással nincs így. Pedig, mint azt mondtam is neki, simán le tudna akasztani egy pasit, mert látom, hogy többen ráröppennek egy buliban.
2014. jan. 27. 04:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjen a levesbe,hagyd békén.
2014. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leakadtam róla. Rájöttem, hogy megbízhatatlan. Kértem egy apró szívességet tőle, csak ígérget, nem tudok mit kezdeni az ilyenekkel. Megjött az eszem, csak pótsz*r vagyok neki…
2014. febr. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!