Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szégyelnem kéne magam, ha két...

Szégyelnem kéne magam, ha két fiú udvarol egyszerre?

Figyelt kérdés
A volt barátom kidobott és most meg vissza akar szerezni csokikat vesz meg kedveskedik... csúnyán viselkedett, + udavrol egy másik fiú is. Viszont néha úgy érzem még a volt pasit szeretem, tőle jobban esik az ölelés. Vagy most mi van velem? Az új fiút is tudnám seretni de az előző kapcsolatom tényleg nagy szerelem volt.
2014. jan. 27. 20:19
 1/2 Moszuke ***** válasza:

egyiket se válaszd. az elsővel okkal mentetek szét, ez az ok azóta is megoldatlan ebben biztos vagyok.

a második pedig csak egy pótléka az elsőnek.

kímélj meg 3 embert a fölös szenvedéstől és inkább kicsit lassíts le, fejlődj, törődj magaddal.

2014. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van :) Én is így gondolom tulajdonképpen! Már szétcsesz az ideg.. nem akarok senkit szivatni ez nekem rossz!
2014. jan. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!