Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van ez? Az a baj, hogy...

Miert van ez? Az a baj, hogy ha egy helyes pasi rammosolyog mar el is pirulok, sokan mondtak, hogy ez azert van, mert nincs eleg onbizalmam. Mit tegyek nem akarok leanykasnak tunni! 17/L

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel, ne akarj rajta változtatni! ;) Nekem tetszene.


22/F

2014. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hehe ezzel én is így vagyok, csak én 27/F, és ha egy csinos csaj szemezik velem/mosolyog, egyből elkapom a fejem és elszégyellem magam..

pedig "jól" nézek ki, sok csajjal voltam már kapcsolatban, de egyszerűen ilyennek születtem..

2014. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ne szégyeld, ha elpirulsz. Amikor egy lány kissé zavarba jön/elpirul/mosolyog, az olyan nőies. Sajnos a mai világban éppen az a baj, hogy eltűntek a "leánykák", és átvették a helyüket a rosszlányok, akiknek a jellemében egyre kevesebb emberség van.


Kérdésedre válaszolva, ez talán azért van, mert valamennyire érzékenyebb lelkivilággal rendelkezel, és a klasszikus udvarlási formák még megérintenek, és nem hagynak hidegen. Nem gondolom, hogy köze lenne ennek az önbizalomhiányhoz.

2014. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Állati jó tudni, hogy vannak még ilyen lányok is. :)

A többség ott sem pirul, ahol már lilulni illene. :)

2014. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az olyan lány kéne,aki elpirul,mert onnan látom,hogy nőies és megérinti a dolog.Csak olyanhoz közelednék,aki kissé érzelemdúsabb,mert én is az vagyok.Ne szégyelld,hogy vannak érzelmeid.Olyan nagy probléma manapság,hogy nem merjük kimutatni az érzéseinket,mert cikinek tartjuk!
2014. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos

17/F (és nem azért írtam oda hogy várjam hogy rám írj, mert nem csajozni szeretnék.. ITT NEM,csak azért hogy tudd a veled egyidősek között is van olyan akinek ez tetszik)

2014. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtatò olvasni hogy van akik még értékelik ezt mert én is ilyen vagyok:)
2014. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!