Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire nem normális, hogy...

Mennyire nem normális, hogy látok egy helyes srácot, és máris jarni akarok vele?

Figyelt kérdés
Ez olyan mintha csak a külső érdekelne engem, pedig ez rohadtul nem így van, és engem nagyon zavar, h ilyen vagyok. Most is látásból megismertem egy srácot, és máris járni akarok vele. Mondjuk ez nincs minden srácnál így. Van akire csak azt mondom, h helyes és kész, jobban nem érdekel. Hozzáteszem, h még soha nem volt pasim, nem flörtölök senkivel, mert félénk vagyok.
2013. okt. 3. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak dugni akarsz vele? Velem is van, hogy meglátok egy kivételesen szép lányt és átvillan az agyamon, hogy "hú de meg b...", de ez nem jelenti, hogy járnék is vele.
2013. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

biztos hogy járni akarsz velük? nem inkább csak szexelni velük?


azért kérdezem meg velem ugyanígy van de fiú vagyok,és ha meglátok egy szép lányt, azonnal elképzelem milyen vele szexelni. amúgy normális dolog szerintem :D

2013. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h szexelni szeretnék, mert 15 vagyok. Csak úgy érzem, hogy többet érzek, pedig nem is ismerem a fiút. Meglátom, és úgy mosolygok mint a vadalma, mert annyira elbűvöl, pedig még életemben nem beszéltem vele.
2013. okt. 3. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ez olyan mintha csak a külső érdekelne engem, pedig ez rohadtul nem így van, és engem nagyon zavar, h ilyen vagyok."

De ilyen vagy. Ezt hívják felszínességnek. Nagy a valószínűsége, hogy egy-két csalódáson fogsz keresztül menni hála a "szépfiuknak".

2013. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nagyon felszínes vagyok...
2013. okt. 3. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos. :(
2013. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát mondjuk úgy hogy a sztereotípiák és előítéletek eléggé befolyásolják az ítélőképességedet. Emiatt sajnos sok csalódásba fogsz belefutni és nagyon sok dolgot kihagysz, valamint könnyen manipulálnak... de egyre többen vannak így
2013. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak azért van, mert nem volt még kapcsolatod, és félsz, hogy nem kellesz senkinek, és tudat alatt görcsösen keresed az alapanyagot. Nekem csak majd' 23 éves koromban jött össze az első srác, előtte már nagyon kétségbe voltam esve, és akkor már a CBA-s zöldséges sráctól kezdve az egyetemi csoporttársakon át a postai dolgozóig mindenkibe beleestem 2 perc erejéig, meg gondolkoztam, hogy hátha ő lesz az. Sztem nem feltétlenül vagy felszínes, mert azt meg mi nem tudjuk, hogy a srácok,. akikről beszélsz, azok olyan médiaideál szt helyesek-e, vagy csak téged fogott meg bennük vmi. De a legjobb az lenne, ha szednél egy kis önbizalmat, és nem gondolkoznál azon görcsösen és erőltetve, hogy kell egy srác/miért nincs nekem/megőrülök egyedül, mert 1) tuti, hogy előbb-utóbb rád talál a szerelem, valszeg akkor, amikor nem is számítasz rá, 2) de anélkül is teljes ember vagy, és nem az határoz meg téged, hogy van-e pasid, vagy nincs.
2013. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm a választ :)
2013. okt. 3. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!