Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha elöször beszélgettek...

Lányok ha elöször beszélgettek egy pasival facen aztán meg nem írtok vissza akkor mi van?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy lányt, irt hogy ismerjük e egymást aztán mondtam neki öszintén hogy nem és csak meg akarom ismerni mert szimpatikus. Nem nyomok én csajozós dumát se semmi..

Erre irta hogy hát ez tényleg öszinte volt és elkezdtünk beszélgetni.

Mennem kellet de később (2-3 óra múlva) beszélgettünk megint... aztán a beszélgetés közepén szó nélkül eltünt ennek 2 napja.. bár egyetem mellet dolgozik és mondta hogy semmire sincs ideje amig beszélgettünk... de hát akkor is...

Szerintetek? Halhatott valamit vagy mi ?



2014. jan. 28. 14:03
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
mit hallott volna?
2014. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-akkor épp unatkozott, és kapóra jöttél, de igazából ennél többet nem akar tőled. Nem valami elegáns módon, magyarázkodás nélkül egyszerűen lelépett, bízva abban, hogy észreveszed magad

-nem fizette ki a szolgáltatónak időben a számlát, és kikapcsolták a netet nála

2014. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyennel már én is találkoztam.

Sokat beszéltünk facebook-on aztán egyszer csak hip-hop vége.

Indok nem volt, egyszerűen nem jött válasz.

Addig is leginkább én kerestem őket, merthogy több is volt.

Először szar volt, de nem nagyon foglalkozok vele, nem éri meg idegeskedni rajta.

Jönnek-mennek az "ilyenek", úgy vagyok vele mintha valahol találkoztunk volna és egyet beszélgettünk.

Hidd el ha akar valamit a másik fél igenis válaszol.

A te esetedben így teljesen az ismeretlenből nagy benyomás kell, hogy felkeltsd az érdeklődését.

Ezt a dumát, hogy egyetem mellett dolgozik és nincs ideje semmire meg már ismerem. Kifogásnak nagyon jó.

2014. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!