Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok,1-2 randi után lefeküdt...

Csajok,1-2 randi után lefeküdtök a pasival, ha nagyon bejön, nagyon tetszik, nagyon OK minden?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, van tartásom.
2014. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert ilyenkor még nagyon nem tudom hogy ok minden vagy sem. Először mindenki csak a fényes odlalát villogtatja. :D
2014. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ezek szerint meg leszek kövezve, de én igen!
2014. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként Magyarországon tényleg sokkal nehezebb egy ilyen korai szexet összehozni.


Nyugat-Európában, Skandináviában és Észak-Amerikában sokkal könnyebb egy éjszakás kalandokat vagy már első-második randin szexet összehozni.


Ahogy megyünk kelet, vagy dél felé, úgy pedig a nőket sokkal inkább csak a 2-3. randikon lehet megfűzni (többet nem is merek mondani, mert az már örökkévalóság). Például Dél-Amerikában, vagy ahogy megyünk Európában egyre keletebbre és délebbre.


Szóval nem mondom, hogy lehetetlen, de sokkal nehezebb.

Meg helyfüggő is. Például Budapesten könnyebb egy egy éjszakást vagy minél hamarabbit összehozni, mint vidéken.

2014. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
igen, le.. bár inkább ott rögtön egy egy éjszakás öröm nem árt :D
2014. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
73%
Ha komolyat tervezek,akkor nem.Ha meg nem komolyat,akkor meg nem randizunk,viszont megtörténik.:D
2014. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én igen!
2014. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem a randikat számolom, olyan kb 1-2 hónap után szoktam lefeküdni valakivel. Nem azért mert annyira nagyra vagyok magammal, hanem mert nekem kell ennyi idő, hogy kellőképpen el tudjam engedni magam az ágyban, és ahhoz, hogy igazán élvezzem a szexet érzelmekre van szükségem. Pedig már nem vagyok mai csirke:D
2014. jan. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!