Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek egy szép vonzó...

Nem kellek egy szép vonzó bombázó csajnak sem, miközben anyukám és egy a lépcsőházban lakó öreg néni szerint akinek mindig segítek vinni a csomagjait nagyon jó képű vagyok, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 15:53
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
am írtam neked 17 éves lány, ha gondolod visszaírhatnál :)
2014. jan. 29. 19:05
 22/28 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondom mi jut rólad eszembe először:)
2014. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
21. század anyud idelyébe ahogy az en anyám is mutatta kb minden fiu ugyanugy nzett ki az öregek ideébe meg még teljesen más vol, isemrek olyan öreg nénit aki 1 körszakálas embertöl megkerdezte hlánye v fiú
2014. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
azt hittem ez a kérdés vicc :))
2014. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
de egyépként nem értem nemkelek 1 lánynak se és még őkis meg vanak lepődve h nincs nőm mivan?
2014. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Ha ügyes vagy, akkor a néni meglesz neked! De egy undorító féreg ember vagy! Szerinted csak egy vonzó bombázó nővel lehet együtt élni??? Mekkora egy felszínes ember vagy! Remélem összejön majd egy bombázó és halálosan szerelmes leszel bele akkor is amikor rányitsz,hogy a főnököd éppen teli lövi a csajt, amikor rohansz haza, hogy elújságold a fizetésemelésed. És akkor anyukád is elmondja,hogy pedig te milyen jóképű srác vagy! Krivánok neked boldog felszínes életet! Majd rájössz, hogy a bombázó hasonló felszínes életet élő nőknek igényeik is vannak(anyagi)! Pont szarnak majd rák! A pénzed után szeretettel fognak viszont érdeklődni! Szégyen,hogy ilyen emberek vannak. Képzeld, lehet egy kevésbé bombázó nő milliószor boldogabbá tudna tenni, mint egy olyan nő akire te vársz! Gondolkozz el az életen, mert nagyon boldogtalan leszel ha ilyen felszínes maradsz!
2016. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Az előző vagyok. Bocsi a helyesírási hibákért, de tableten írtam, és néha nem azt írja amit szeretnék.
2016. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kedves nyolcas!

A jóképű férfiak is válogathatnak színte bármilyen nőt megkaphatnak.

2020. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!