Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Adnátok esélyt a másiknak, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit néhány hónapja ismertem meg. 2 évvel idősebb nálam, de ez igazából mellékes.

Nagyon jól kijövünk. Rendes srác, mindig érdeklődik, hogy vagyok, mi van velem, figyelmes, jófej. Tetszek neki. Érzem is, és mondta is már. Szóval ez biztos. Egy a bökkenő, nekem ő nem jön be.

Nagyon jól érzem magam a társaságában, és ha pár napig nem beszélünk, akkor rossz érzésem van (a múltkor 2 hétig nem beszéltünk, a végén már tényleg rossz kedvem volt emiatt néha). De nem vonzódom hozzá.


Ilyet még nem éreztem, és nem tudom, mi ez. Nem a külső a legfontosabb nekem, sőt, és ráadásul eddig sem a leghelyesebb pasik tetszettek (a barátnőim mind csodálkoztak, hogy tetszhetnek nekem olyan alakok). De ez a srác gyökeres ellentéte az ideálomnak, ha lehet így mondani.


Egyszer már visszautasítottam, bár akkor még nem is voltam túl az előző kapcsolatomon, és ezt meg is mondtam neki.

Ti ilyen helyzetben mit tennétek? Adnátok esélyt a másiknak, vagy nem? Érveket is várok.


2014. jan. 29. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
adnék ,mert benned is motoszkál valami és ha nem kukac akkor mélyebb érzelem
2014. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mit veszíthetsz vele ha nem próbáljátok meg? Ha érdeklődik irántad, értelmes, jófej és Neked is hiányzik ha nem keres és nincs melletted akkor nem szabad elengedni egy ilyen lehetőséget. Lehet kiderül ha már közelebb kerültetek egymáshoz, hogy nem az igazi a dolog de lehet egy szuper kapcsolat alakul ki és boldogok lesznek, ráadásul nem úgy éled le életed hátralevő részét, hogy mi lett volna ha.

Én pont most jártam így egy lánnyal. Megszerettem, csak rá tudtam gondolni, mindezt szavakkal és tettekkel is a tudtára hoztam, jól is éreztük magunkat amikor találkoztunk, de végül lerázott azzal, hogy nincs túl egy korábbi csalódáson és nem kész egy újabb kapcsolatra. Én lennék a legboldogabb ha egyszer felkeresne, hogy meggondolta magát és hiányzom neki.

2014. jan. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elgondolkodtató, amit írtatok. Attól félek, ha adok egy esélyt neki, s mégsem lesz semmi, a végén mint barátot, embert is elveszíthetem. Viszont külsőleg semennyire nem vonzz..:S
2014. jan. 30. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!