Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves lány vagyok, és új...

Cserép kérdése:

15 éves lány vagyok, és új még nekem az ismerkedés, ezért szeretnék tanácsot kérni. és muszáj kérdőjelet rakni? :D

Figyelt kérdés
még nem volt pasim,se semmi ilyesmi, és én úgy is érzem még,hogy nem kell,de néhány hete megismerkedtem egy fiúval,aki egy ismerősömnek a haverja...egyszer elkezdtünk beszélgetni fb-on, és tök jóba lettünk,meg mentünk együtt korizni is, csak az a baj,hogy 3 nappal később bevallotta, hogy tetszem neki,és én ugye mondtam neki, hogy nem szeretnék kapcsolatot,stb. és ő meg írta,hogy akkor ne beszélgessünk tovább,mert csak rosszabb lenne neki...rendben,már nem is beszéltünk 3 hete, de egyre többet gondolok rá,és ez nagyon nagyon idegesít, tudva,hogy már megbántottam, meg hogy...Sopronban lakik,én meg Pesten(!)...és úgy is már elfelejtett...szóval mit kéne tennem? egyek csokit? :D

2014. jan. 30. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, muszáj kérdőjelet rakni :D
2014. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek a mai fiatalok! :D Ejjej. Komolyan minden 14-16 éves ugyanilyen ebben az országban? :D
2014. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyél szart! :)

Felejtős a távolság miatt.

2014. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
húú nagyon emlékeztetsz valakire :) nálunk az volt a lánnyal, hogy miután elmondtam neki hogy szeretem, ő szintén ezt mondta, minden hepi volt, rá 2 napra közölte hogy barátok vagyunk, én kiakadtam és többet nem beszéltünk...ilyen esetben vagy dupla vagy semmi, mert kizárt hogy a közeljövőben beéri a barátsággal. tényleg iszonyatosan tud fájni ez a dolog...16/f
2014. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amit fontos megjegyezned, hogyha viccesek akarnak lenni a fiúk akkor hitesd el velük hogy viccesek, nevess a vicceiken stb

ha egy fiúval össze akarsz jönni, akkor érintsd meg sokszor, ez egy nagyon egyértelmű jel arra hogy tatszik neked (de csak akkor cisnáld ha te is bejössz neki)

ha kérdezz valamit akkor kérdezz vissza, nagyon fontos tudnod, hogy mindent okkal csinálnak a fiúk

2014. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát igen minimum másfél kilóval egyél.Am sztem hagyd, mert ha még is össze jönnétek ak a távolság mind2-tötöket ki készítene.
2014. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális, és a nem normális válaszokat :) és mi az hogy "ezek a mai fiatalok"? :DD nem vagyok olyan
2014. jan. 31. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
De mi van a pasik félnekm érted cselekednetek kell
2014. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem is most történt ilyesmi (mondjuk nálunk nincs akkora távolság). Nagyon bírom a srácot, meg régóta ismerem, de nem vagyok belé szerelmes. Tegnapelőtt bevallotta, hogy már régóta belém van zúgva. Én megmondtam neki, hogy sajnos ehhez nincs kedvem, de nem szeretném elveszíteni. Most tök tanácstalan vok. Nálatok hogyan oldódott meg a dolog?
2014. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát... Érdekes, mert végül az lett belőle, hogy tényleg nem beszéltünk,aztán egyszer csak rámírt és azóta beszélgettünk párszor, sőt, egy csomó helyre elhívott... Mentünk együtt biciklizno, stb... De szerintem már nem úgy gondol rám, én meg... Én meg nem tudom :D
2014. szept. 29. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!