Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek nagyon gáz?

Lányok! Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Ha van egy srác, akinek nincs önbizalma és fél odamenni a lányokhoz ismerkedni és mégis megteszi, viszont ez eléggé látszik rajta, akkor nagy hátránnyal indul?

2014. jan. 29. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz csak, majd belejössz!
2014. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát azt kell mondjam vannak lányok akik egyáltalán nem értékelik az erőfeszítéseidet. :O Kevesebben vannak akik észreveszik, hogy "héj a srác reszket mint a kocsonya, de leküzdötte a félelmét, kemény legény" :D
2014. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem a legvonzòbb de ha nem gyakorlod nem is fog menni
2014. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj dehogy gáz. :) sokkal jobb, mintha nem mennél oda. sőt nekem szimpi tud lenni, ha picit izgul vagy félénk.:)
2014. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ízlések és pofonok, speciel nekem sokkal jobban tetszik, ha látszik egy fiún, hogy kicsit fél meg zavarban van. Az olyan aranyos tud lenni. Látom rajta, hogy próbálkozik és hogy fontos neki a dolog. A nagyszájú, "hú de mindenki a lábam előtt hever" srácokat nem igazán csípem. :/ De persze kinek mi^^
2014. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előnyös vagy mer rajtam nem lácik és félek odameni hozályuk
2014. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!