Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha írok Facebookon egy lánynak...

Ha írok Facebookon egy lánynak, és hogyha megnézi az üzenetemet, miért nem ír vissza egyből?

Figyelt kérdés
Több ilyen is van, hogy írok nekik, látom hogy látták, és mondjuk csak másnap írnak vissza. Ennyire nincsen nekik idejük? Vagy csak szimplán l*szarnak? :D
2014. jan. 30. 22:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen, bármelyik lehet...
2014. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

- nincs idejük

- lesz*rnak

- azon gondolkodnak, hogy mit írjanak vissza

- direkt szívatnak :D

2014. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Vágó úr, én megjelölném a B választ.
2014. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 30. 22:41
 5/26 A kérdező kommentje:
De tudjátok mit? A fene az egészbe, le vannak fosva mind. :D
2014. jan. 30. 22:42
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki... nálam két verzió:


1. Csak pár percre nézek fel, mert annyira érek rá. Ha olyan ír rám, hogy tudom, nem egymondatos levélváltás lesz, akkor inkább később válaszolok, amikor van időm beszélgetni. Utálom, amikor válaszolok valakinek, visszaír, és rögtön azt kell írnom, hogy bocs, mennem kell...


2. Munkából, munka után vonatról időnként telefonról benézek. De csak olvasásra jó... kicsi a kijelző, több gombra kell kattintani, lassan tölt be a net..

Plusz: amíg itthon gépről pillanatok alatt megírok egy üzenetet, mivel több ujjal gépelek, addig telefonról egy betűhöz egy gombot többször is meg kell nyomjak... így macerás...


Így meló közben, vagy a vonaton elolvasom... és utána otthonról válaszolok.

2014. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
blablabla lesz*rnak ha nem írnak vissza,akit érdekelsz,az bárhonnan válaszolni fog,nem a kifogásokat keresi.
2014. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De ha én estefelé írok egy lánynak (középsulis) akkor csak otthon van hétköznap. Nem hiszem hogy azért nem ír, mert úton van valahova, és a mobiljáról pedig nem akar.
2014. jan. 30. 22:45
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt meg nem értem hogy amikor találkoztunk, nagyon jól elvoltunk. Akkor nem lehet az a verzió hogy l*szar.
2014. jan. 30. 22:46
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
velem 4-5 alkalommal is megtörtént hasonló,egy ideig zaklattam őket,aztán mióta nem írok,egy üzenetváltás sem történt,azt hiszem a legutolsóra sem válaszoltak azóta,nem is érdekel már.
2014. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!