Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha írok Facebookon egy lánynak...

Ha írok Facebookon egy lánynak, és hogyha megnézi az üzenetemet, miért nem ír vissza egyből?

Figyelt kérdés
Több ilyen is van, hogy írok nekik, látom hogy látták, és mondjuk csak másnap írnak vissza. Ennyire nincsen nekik idejük? Vagy csak szimplán l*szarnak? :D
2014. jan. 30. 22:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Van aki úgy tetteti fontosnak magát, hogy azt sugallja nincs ideje.

Közben csak sorozatokat néz, és veri a fejét a párnájába. :D

2014. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátások, kösz a válaszokat! :)
2014. jan. 30. 22:52
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva:

Ha nagyon tetszet, akkor lehet eltelik egy kis idő mire válaszolok. Meg kell fogalmazni rendesena választ. :D


Ha nem érdekelsz, akkor el se szoktam olvasni, max nagyon sokára.

2014. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
mekkora szemét vagy 13as
2014. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

14-es,miert lenne szemet a 13-as?

JA persze, mert itt minden pasi szent es mindenkinek valaszolnak azonnal.

Nalam is azok vannak amit mar leirtak.

Ha csak telefon van nalam, akkor nem valaszolok, mert egyszeruen utalom a kics kepernyot es azon gepelni.

Vagy eppen nem jut eszembe semmmi, el vagyok foglalva massal annyira, hogy valaszra mar nem jut idom.

Epp vacsizom, szoval megint csak olvasgatok, akkor a masik kezzel meg befejezhetem a vacsorat.

Vagy nem akarok tulsagosan nyomulosnak tunni, mert valljuk be, ha a lany azzonal visszair, akkor meg jon a kerdes "tetszik a lany, de mintha nem lenne sajat elete, allandoan a facebookon ul"

es van az amikor egyszeruen nem akarok visszairni, mert nem volt olyan az uzenet, hogy erdekeljen.

2014. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

# 13-as, nem vagyok szemét. De minek írjak olyannak, aki nem érdekel? Nem kértem, hogy írjon. Ha nem is rögtön de vissza szoktam írni, hogy köszönöm a meghívást, de nem.

Szerintem nem bunkóság eldönteni, hogy kitől akarok valamit és kitől nem.

2014. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
bocsánat, 14
2014. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
de gyermetegek vagytok.hanyadik osztályba jártok?
2014. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%

De türelmetlen vagy! Jó kis kapcsolataid lesznek! Romantika, harc a nőért, várakozni, az már nem megy!


Én el sem olvasnám a leveledet, ahogy a 13-as és a 15-ös leírta.

Szállj egy kicsit magadba! Mégis ki a fene vagy te, hogy neked azonnal válaszolni kell? Ki nem tojja le, hogy te mit akarsz és mit vársz el mástól!


Gondolkodtál már azon, hogy ez egy kapcsolatban is így lenne, ugráltatni akarod a párod, mert te most éppen ezt gondoltad?


Inkább menj tanulni vagy aludni!


44/F

2014. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
75%
Én sem írnék vissza! Ha egy idegen vagy, olvasatlanul kitörlöm. Alapból nem ismerkedem neten. Közösségi oldalam azért van, hogy csoporttársakkal, ismerősökkel, néhány távoli rokonnal tartsam a kapcsolatot, tehát olyanokkal akikkel nem tudom megoldani telefonon, skypeon, stb. Ha meg ismersz, megteheted személyesen is. De akkor azt is tudnád, benne lennék-e vagy sem.
2014. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!