Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves párkapcsolatban élő...

Kedves párkapcsolatban élő pasik, szoktatok lányokkal barátkozni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
egyáltalán lehet lány és fiú között barátság....mert én azt vallom hogy igen....

2014. jan. 31. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van baratsag ... amig be nem adja a derekat ... addig remenykedem es baratkozom tovabb :)
2014. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőm, akkor lehet fiú-lány barátság, mert nem fogok más lányokra ráhajtani. Viszont ha egyedülálló vagyok, akkor kicsit necces.
2014. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a pasimnak is vannak lénybarátai, és nekem is vannak fiúbarátaim. mi ezen a nagy kérdés??? igen, létezhet... de ha már itt tartunk, akkor lány-lány között meg fiú-fiú között is kialakulhat vmi...
2014. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

persze h lehet. Engem pl (bár nem pasi vagyok), kapcsolatban nem érdekel más. Miért nem ismerkedhetnék EMBERILEG szimpatikus akármilyen nemű emberekkel?

Gondolom, egy hasonló felfogással rendelkező férfi ugyanígy látja.

2014. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok fiú barátom van, a pasijaimnak is voltak lány barátai. Igen, van barátság köztük. Nincs ebben smemi.
2014. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!