Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy "kell" egy éjszakás...

Hogy "kell" egy éjszakás kalandokat csinálni?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés,de az érdekelne,hogy ki hogy vette észre pl hogy buliban melyik csaj kapható csak simán szexre,hogy történt,ittatok,kimentetek dugtatok,vagy buliból/után valamelyikőtökhöz szex,másnap viszlát?hogy működik az ilyen?még sosem volt benne részem,csak tartós kapcsolataim voltak,de kiakarom próbálni ,csak nem tudom hogy megy ez :D

Tippeket,taktikákat,történeteket szívesen olvasnék köszi


25/f



2014. jan. 31. 11:06
 1/8 anonim válasza:
89%
Szerintem a megfelelő szórakozóhelyen egyből kiderül,hogy ki kapható az ilyesmire. A kissé alul öltözött,enyhén bepiált,túlságosan rövid szoknyát és télen is magas sarkú szandit viselő,magukat nagyon jó csajnak képzelő tizenévesek.
2014. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
sztem ismerkedni kell vadul és a beszélgetés előrehaladtával úgyis lehet érezni, ki mire kapható
2014. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kolis sztorikat tudok... sztem csak úgy megismerkedtek, és kész... meg fesztiválon is ez volt, a pasi flörtölgetett a csajjal, a csaj meg az utolsó nap lefeküdt vele. neki is, meg a csajnak is jó volt.. :) ehhh, h sajnálom, h egyik fesztiválkor se voltam szingli :D
2014. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
honey20 jo megfigyelo vagy
2014. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Tudod amikor befordulok a BMW-vel a parkoloba mar latom, hogy melyik csajszi kacsintgat felem. Utana amikor bemegyek a VIP reszbe, csak ki kell valasztani az aznapi vagyam targyat. Egy koktel utan pedig mar megyunk is a dolgunkra.
2014. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

25 évesen , ne legyél már ennyire elesett..

Ugyanúgy mintha rendes csajt keresnél , előadod magad , megdugod , aztán annyi h megmondod h nem szeretnél folytatást.

2014. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fogjatok le...

Mai világban, mikor csak ide 450 000 olyan kérdést tesznek fel/nap, ami arról szól, hogy minden nő k...a, és mind kapható, és miért ilyenek, és hol vannak a rendes lányok...stb...

...szóval komolyan kérdés ez egy tartós kapcsolatokat megélt 25 éves srácnak?


Nyugodjon le mindenki, főleg én, ezek szerint igen.


Válaszom: úgy kell csinálni, hogy odamész, dumálsz vele, cirógatod a karját, próbálsz minél több fizikai kontaktusba kerülni vele, és ha nem húzza el magát, hanem lelkesen reagál, akkor hajrá. Szerintem.

Nem tudom, mesélték mások...:-)))

2014. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok egyéjszakás kalandom volt, de egyik sem úgy indult. Csak amikor véget ért az éjszaka, akkor vált világossá, hogy ebben a kapcsolatban ennyi volt, nem több.
2014. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!