Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem gáz, ha a lányok kezdemény...

Nem gáz, ha a lányok kezdeményeznek ismerkedést, sőt esetleg ha egy kicsit nyomúlnak is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

küldöm a telefonszámom/lakcímem:D


amúgy nem én a fél vesémet adnám egy ilyenért, csak kell tudni mikor kell leállni ha nem jössz be neki.

2014. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hol is van pontosan az a pont, amikor "le kell állni"?
2014. jan. 31. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
fordítva még sosem volt, hogy egy pasi nagyon nyomult de nem jöttél be neki és már zavart, hogy mindig a képedben van? Mert kb. nálunk is ott van, sőt egy pasi hacsak nem valami metroszexuális csodabogár szerintem nem fogja kérleltetni magát, csak világosak legyenek a jelzések.
2014. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fordítva még sosem volt, hogy egy pasi nagyon nyomult de nem jött be neked és már zavart, hogy mindig a képedben van? (helyesebben így lenne, de úgy néz ki, nehezen megy ma az írás.)
2014. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értresz nyomulás alatt. Ha te futod le az elején a köröket, amit a férfinak kéne, az igenis gáz.
2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nálam kezdeményezne lány és nem tudnék benne kivetnivalót találni (mondjuk úgy, hogy előtte már ismerem valamennyire), akkor adnék neki egy esélyt. Meg jól is esne. De ha elutasítom nyíltan és UTÁNA is nyomul, na az a zavaró. Én azt mondom, hogy itt a határ. Nem gondolod?
2014. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!