Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-16 éves lányok, hozzátok...

13-16 éves lányok, hozzátok milyen gyakran mennek oda fiúk ismerkedni, milyen gyakran kezdeményeznek nálatok és általában hol és hogyan teszik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Felbuktat és összekócol. -.- Tahòskodik. 14 éves korosztály. Mint az oviban. Reméljük lesz esze erre meg ez lesz. Nem ész hanem mész az agya helyén.
2014. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Borzasztó. Hozzám nem jönnek oda, de eléggé feltunoen bamulnak ami nagyon zavar. Nem tehetek rola hogy idősebbnek nézek ki, pasizni meg nem akarok. Azért néha odajonnek és elhivnak teazni vagy valahova
2014. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2# vagyok 14/l
2014. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon veszek észre ilyesmit mostanában max csak.ilyen bunkó.beszólások de nagyon semmi -.-
2014. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tahók, parasztok és egyéb szép szavak :D nagyon nagyon ritka korunk belieknél ha odajön a srác és beszélgetsz vele egy jót vagy megmondja h nem vagy csúnya.... áhh... 14L
2014. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahogy tőlem félnek :D vagy nem is tudom..

Legutóbb egyik barátnőmnél szilvesztereztem, ahol a haverja is ott volt, és megtudtam hogy egy ideje tetszek neki (nem tőle, hanem a lánytól). A srác meg aznap akarta elmondani, de félt és nem történt semmi. Aztán másnap mondta el facebookon mit érez..

hiányolom azokat a fiúkat akik nem félnek elém állni :( komolyan nekem kell majd kezdeményeznem??

2014. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezek kezdeményezni?!:D lesnek mint borjú az újkapura de egyik se szól semmit.:D
2014. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!