Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha személyesen felköszöntöm...

Ha személyesen felköszöntöm akkor tudni fogja, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és a jövőhéten lesz a születésnapja.

Sosem beszéltünk, nem voltunk egy társaságban, de ha felköszönteném élőben azt nem tudom "rendesen" megtenni csak esetleg úgy, hogy megyünk el egymás mellett a folyosón és odaszólok neki és boldog szülinapot kívánok.

Ebből nem fogja levenni, hogy nem is érdekel, mert csak "odaböktem" neki?

Ha nem akkor lefogja venni, hogy tetszik nekem vagy egy szimpla köszöntést fog neki jelenteni?



2014. jan. 31. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
elég furcsa lenne, nem hinném hogy ezt megértené
2014. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan ember köszöntene fel, akivel egy rohadt szót sem váltottam életemben, akkor először megtorpannék, furcsán néznék, zavartan megköszönném, és azon agyalnék:

-ez meg ki?

-honnan tudja mikor van a szülinapom?

-mit akar tőlem, hogy a folyosón menet közben ezt odavetette?

-talán tetszem neki...

2014. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg odamehetsz hozzá megmondani. Az egyértelműbb, nem? :D Amúgy az előző véleményét osztom. Az biztos, hogy furán néznék.
2014. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, belegondoltam a helyzetébe így hogy írjátok és tényleg én pl. személy szerint kicsit idiótának gondolnám a fiút, hiszen ha tetszik nekem csak megnehezíti a dolgomat, mert nem beszéltünk soha, de már volt egy ilyen kínos dolog köztünk.

Köszi a válaszokat, inkább hanyagolom akkor.:)

2014. jan. 31. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ezt akartam mondani. Felköszöntheted, meg az első lépést is valahogy meg kell tenni. A stílussal van a gond. Ne csak úgy odavágd neki, hanem menj oda hozzá. Az sokkal egyértelműbb! ;)
2014. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom, értettem amit írtál, de külön odamenni nem hiszem, hogy lesz merszem.:(

Mindig van mellette minimum 3 fiú, kicsit félek hogy kinevetnének utána együtt vagy velem piszkálnák.

2014. jan. 31. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj már... ez annyira gyerekes, már bocs.

Hívd félre, hogy szeretnél mondani valamit és meg van oldva. ;)

2014. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy gyerekes, hiszen gyerek vagyok és még barátom se volt soha, randizni sem voltam soha!!:)

Nem megy ez olyan könnyen, főleg egy lánynak.

2014. jan. 31. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
De pedig ilyen könnyen megy, akár fiú vagy, akár lány. :) De ha úgy érzed nem, hát ne. Erőltetni nem kell. De azért jó ha tudod, hogy az ilyesmi csak azért "bonyolult" mert azzá teszed. Ha nem agyalsz, izgulsz rajta, nem nehéz. :)
2014. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!