Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet nála esélyem?

Crowfield kérdése:

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Fiú vagyok és van egy làny aki nekem nagyon megtetszett.

Még,tavaly nyàron az egyik baràtomhoz mentem àt,(màr sokadjàra)és bementem,fel mentunk a szobàlyàba, és meglàttam õt.Utàna sokszor àtmentem a baràtlmhoz,és majdem mindig ott volt.Beszélgettunk,meg minden....Egyik nap nem volt ott......Aztàn màsnap sem.....És megkérdeztem a baràtomtòl,hogy miért,nincs itt.Hàt elköltöztek .....

Aztàn facebookon beszélgetni akartam de alig irt vissza.A mai napig sem nagyon ir vissza.Lehet hogy van pasilya, nem tudom, de egyre több olyan kép kerult fel,ahol a commentekbe egy fiu csak sziveket irt meg hogy "naon szeretlek".Az adatlapjàn nem irja ki hogy valami lenne köztuk.Szerintetek lehet nàla esélyem??


Köszi!Ja és az életkorom 14.Neki is.



2014. jan. 31. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

j-ly már bocsi de ilyen helyesírással én se szívesen válaszolnék neked. :D

14/L

2014. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsànat mindenkitõl csak mobilon írok.
2014. jan. 31. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

#1-es Bamm. :D


Kérdező: Valószínűleg nem baráti szeretetből írkál neki szívecskéket a srác, és nem véletlenül flegmáskodik veled a lány. A történeted alapján bukta az ügy.

És tényleg figyelj az írásképedre, ha telefonról vagy is. El se tudod képzelni, mennyi mindent leszűrhetnek abból, hogyan írsz és fogalmazol.


15/f

2014. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!