Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is a fiú tegye...

Szerintetek is a fiú tegye meg az első lépést?

Figyelt kérdés
szerintem romantkusabb....
2014. jan. 31. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.
2014. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gyurcsik válasza:
Ez egyértelmű! A fiúnak kell megtenni! Szerintem is romantikusabb;) Viszont a fiúknak nehéz megtenni ,mert szinte félnek rá írni ,vagy megszólítani a kiszemelt lányt, ettől függetlenül a fiúnak kell! 17/f
2014. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg 2014-et írunk... Az tegye meg az első lépést, aki számára fontosabb, hogy kezdjen vele valamit a másik.
2014. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

vagy trollkodsz, vagy csak hülyeségeket beszélsz :D


Az lép elsőnek akinek megtetszik a másik. És pont. :)

2014. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy érdekes ez a felfogás...


"szerintem romantkusabb....".


Nem tudom. Ha én most rányomulok egy lányra, mert látom hogy imponál, és NEKEM kell kezdeményezni, akkor az lehet hogy neki romantikus, de amennyire neki romantikus, nekem annyira tragikus, azaz amennyire ő jobban érez felém, én annyira kiábrándulok belőle.


Épp ezért nem lépek sose, ha látom hogy valakinek tetszem. Mert ha odamegyek akkor pont ezért (amiért én lépek), kiábrándulok belőle.


Az más ha nekem tetszik meg valaki, mert akkor igen, van küzdőszellem :)

2014. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
78%

Nem törvényszerű....

Én azt mondom, hogy ha van egy férfi meg egy nő és mind a kettő szeretné megismerni a másikat és csak telnek a napok akkor lépjen az amelyik a bátrabb.

Persze ez 10-enéveseknél első 1-2 kapcsolatnál nyilván másabb.

2014. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, de pl ha valaki ha 1 férfi 1x lépett és a nő leraázta és a nő kitalálja, hogy mégis kéne akkor már nevárják, hogy a férfi még1x lépni fog.
2014. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fiúknak kéne kezdeményezni. De a nők szépen kiölik a férfi nemből a kezdeményezőkézséget. A negatív tapasztalatok, a bunkó lekoptatások hamar elveszik az ember kedvét.

A "nyomuló" fél egyébként is hátránnyal indul, jobb esetben nyílvánvalóvá teszi, hogy tetszik neki a kiszemelt lány, és ő az, akinek le kell nyűgöznie a választottat.


Ezért kell minden visszautasítást, és lekoptatást tapasztalatként fogadni, nem pedig vereségként, kitartani, és folytatni a keresést. :)

Ettől lesz egy fiú férfi.

2014. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó neharagudj de ellentmondást írsz, így ez badarság:


"A "nyomuló" fél egyébként is hátránnyal indul, jobb esetben nyílvánvalóvá teszi, hogy tetszik neki a kiszemelt lány, és ő az, akinek le kell nyűgöznie a választottat. "


"A fiúknak kéne kezdeményezni. "


Ez a kettő ellentmondás, olyannyiban, hogyha a lánynak tetszik a fiú, akkor a fiú menjen oda.


4-5-ös válaszoló vagyok, és még azt mondanám, oké legyen (bár én biztos nem, de oké).


De hogy még férfi létemre én kápráztassam is el, ha egyszer ő neki tetszettem meg...


Azaz ő neki tetszem, menjek oda én, és én nyomuljak erősen.


Nem hogy ő neki tetszem, jöjjön oda ő, és közösen flörtölgessünk.


Rosszabb esetben:


Ő neki tetszem odamegyek de akkor legalább már ő legyen az inkább flörtölős tipus.


Olyan nincs amit te képzelsz el, hogy odamegyek, neki tetszem (és nem nekem ő), és még én is flörtölök ezerrel.


Jó hogy már ne vigyünk titeket rögtön Hawaiira.

2014. febr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mármint röviden azt akartam mondani, hogy sose feltételeztem azt, hogyha elkerül egy szituácíó a 2. fázisba (azaz a kezdeményezés megvolt), hogy ott is a férfinek kéne dominálnia.


Elméletileg egy kezdeményezés után közös flört jön le. Te meg azt akarod mondani, hogy Én kezdeményezzek, és én flörtöljek, független tőle, még ha neki tetszettem is meg.


Ezzel pedig ott a fő gond, hogy a 2. fázis soha nem volt női uralom mint azt képzeled (hogy el kell kápráztatni a nőt), mert kölcsönösen kell elkápráztatni a másikat. Ott nincs olyan hogy csak a férfinek a nőt, vagy csak a nőnek a férfit.


Vagy kölcsönös vagy másnap megy a kukába az egész "randi", "kezdeményezés".

2014. febr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!