Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nagyon, de...

Van egy lány aki nagyon, de nagyon tetszik nekem. Csak hát nem nagyon merek közeledni hozzá. Hogyan tegyem meg az első lépést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
én 10.-es vagyok, a lány meg 11.-es. Nem merek beszélgetni vele, ha lenne egy kis bátorságom, akkor sem tudnám hogy kezdjem. Hogy mennyek oda hozzá, hogyan szólítsam le? Attól is ,,félek'' hogy ő öregebb nálam. 16/F
2013. okt. 8. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szevassz gec--i.

mi a helyzet?

kérsz egy rágót?

jössz ba--ni?


kb igy

2013. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mutasd be nekem, majd en megpuhitom :)
2013. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igyál egy vodkát azt nem érzi majd rajtad és lesz bátorságod, amúgy csak lazán mintha haveroddal beszélgetnél a lányok megérzik ki lazán ki félénken olyanok mint a kisgyerekek ha félsz tőlük ők is félnek tőled ha viszont lazán mész és nevetteted is akkor közeledni fog ő is :)
2013. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!