Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok szerint cuki meg aranyos vagyok, mégsem érdeklem őket?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok önbizalmam, de pozitív visszajelzéseket kaptam tőlük, tudják, hogy nyugodtan megmondhatják a véleményüket nekem, de ennek ellenére is a fenti jelzőket kaptam sok lánytól, a környezetemben viszont a legkisebb jelét sem látom annak, hogy érdekelnék bárkit is, szóval vagy nagyon jól titkolják vagy én vagyok bal_fasz...Az is megfordult a fejemben, hogy ez a pár kiló súlyfeleslegem miatt lehet, de aztán láttam azt a sok nálam sokkal súlyosabb srácot, akiknek van párjuk és ráadásul teljesen átlagos, normális lányokkal járnak.Hogyan kéne úgy közelednem, hogy úgy tekintsenek rám, mint egy lehetséges pár jelölt? (17/F)
2014. febr. 1. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha normális státuszod van a schoolba, próbálkozz be valakinel, ha meg nem háááát akkor készülj fel... :D
2014. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha normális státuszod van a schoolba, próbálkozz be valakinél, ha meg nem háááát akkor készülj fel... :D
2014. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az h a cuki és aranyos rosszat jelent, hülyeség- nekem csak az olyanok tetszenek :)


amúgy szerintem az van, hogy nem neked kell jelét látnod, hogy érdekelsz bárkit, hanem neked kellene először jelét adnod (a legtöbb lány legalábbis így van vele sztem)

2014. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!