Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki? A barátnőmnek...

Tetszem neki? A barátnőmnek van pasija és a pasijának a haverja tetszik mindig velük logunk mi 4-en. Tetszik a srác de nem tudom hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Meg állandoan én vagyok a téma ha nem vagyok ott :). Amikor ott vagyok akkor mindig a cipőjét nézi de amikor fel néz mosolyog .Szoktam a hajába bele turni :). Azt mondta hogy jó na a lényeg hogy szerintetek tetszem neki? És ha igen akkor mit csináljak? :D

2014. febr. 1. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy tűnik igen :) de azért kérdezd meg erről a barátnődet, ő a barátjától csak hallott vmit
2014. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos egy kis *ibanc plázacica vagy(kérdésedből ítélve)27F
2014. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RodRigó3 válasza:
Nekem is úgy tűnik, de ne feledd, mi férfiak éretlenebbek vagyunk, nem úgy fogjuk fel mint ti nők. Lehet, hogy még nem akar egy komoly kapcsolatot, de kérdezd meg, vagy csak utalj rá, kicsit mozgasd meg ennél a témánál, mert mi szeretünk kezdeményezni. ;) De valószínű kölcsönös a szerelem.
2014. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 és 3 válaszoló köszönöm a választ

2 válaszolo nem vagyok plázacica képzeld 5 tanuló vagyok és nem járok plázába vissza fogot vagyok csak feltetem egy kérdést... -_-

2014. febr. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!