Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak/Fiúk! Titeket zavar...

Férfiak/Fiúk! Titeket zavar ha a lány alacsony? 160 cm alatt egy picivel már zavaró? És az zavar titeket, ha izmos? Nem Rubint Réka izmok, de azért vannak és láthatóan.

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
a magasság az zavar, de a izmokat nem tudom elképzelni, küldhetnél egy képet amin hasonló nő van, vagy te magad :)
2014. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz te ,hogy ilyen izmos vagy?:d

a kérdésedre pedig ,bocsi de lány lévén nem tudok válaszolni..xd

18/l

2014. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én jobban szeretem az alacsonyabb nőket és ahogy észrevettem a fiúk nagy része is így van ezzel. És szerintem az izmokkal nincsen semmi baj ettől csak még szebb leszel. Én is ugyan így vagyok mert csak 160cm vagyok és izmos. Nem felfújt izmok hanem szálkás izmaim vannak. Ja és én fiú vagyok.
2014. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gyurcsik válasza:
Én jobban szeretem ,az alacsony ,aranyos lányokat;) Az izmok nem nagyon zavarnak ,mivel én is szeretem a testemet fejleszteni! 17/f
2014. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jobb szeretem az alacsony lányokat.

Kedves válaszoló mond már el nekem,hogy milyen az a felfújt izom. Az izom az izom és kész...

2014. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 170cm vagyok és túl magasnak érzem magam! Irigyellek!
2014. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Imádom az alacsony csajokat! Sokkal jobban lehet őket szeretgetni mint a colosakat!
2014. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha kicsit izmos, 160 cm alatt viszont már elég alacsony. Nekem inkább az átlagos, vagy kicsit magasabb lányok tetszenek.
2014. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bár én személy szerint imádom a magas lányokat szép hosszú lábakkal, de az sem gáz, ha alacsony, sőt ha ezen felül még izmos is, az akkor mindent visz :) 17/F
2014. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9 éves kérdés, azóta kész nő lett a nőci!
2023. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!