Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Engem miért csak a nyomúlós/eg...

Engem miért csak a nyomúlós/egoista fiúk találnak meg akik azt hiszik hogy jól néznek ki?

Figyelt kérdés
16 vagyok és szerintem nem csúnya(szőke hátközépig érő haj,kék szem,165cm,43kg meg alapveően normális vagyok,jól tanulok,szeretek olvasni vannak barátaim akikkel elvagyok de egyszerűen a közelbe semmi értelmes fiú nincs.A suliba nem lehet ismerkedni mert aki egy kicsit is bejön az mind az foglalt.Közben pedig mindenkinek van valakije ez miért van??
2014. febr. 2. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert egy hul.e plaza pitsa vagy azért!
2014. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert te aztan annyira ismersz...az a fogalom nem nalam kezdodik.
2014. febr. 2. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
mert a lányok letörik azoknak az önbizalmát, akik rendesek, és érdemesek lennének egy értelmes lányra... aztán jön a sirás hogy miért csak a nyomik vannak, majd a normálisaknak elegük lesz az egészből, és homokosok lesznek :) kár hogy én nem tudok vonzódni a férfiakhoz...
2014. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mar bocs de pont az ilyen csajokat kerülöm mint amilyen te is vagy!Felszínes királylány.
2014. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert nem ismerlek, de sztem ha ismernélek se "nyomulnék" rád mert úgy érezném esélyem se lenne. :/Ha valaka tetszik neked(nem csak külsőleg) és a kiszemelteden látod, hogy nem mer lépni akkor adj egyértelmű jeleket vagy kezdeményezz te. De szurkolok, hogy taláj magadnak egy hozzád illő párt.
2014. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy. Talán kinövöd huszonéves korodra.
2014. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a herceget várod fehér lovon, és aki nem néz ki tökéletesen, azt észre se veszed. Egyébként nagyon sovány is vagy, de nem ez a baj.
2014. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez van, ha a lányok csak a külsőt nézik. Ásd el magad!:D
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!