Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Engem miért mindig a csúnya,...

Engem miért mindig a csúnya, kövér, infantilis nők találnak meg, amikor férfiként egészen jó képű vagyok mások szerint?

Figyelt kérdés

Feláll a hajam már ettől. Miért nincs csinos, szingli lány, aki kezdeményezne? Nem a külsőségeket nézem, az vessen rám követ először, aki anélkül, hogy megnézné a másikat, máris mély lelki kapcsolatba tud kerülni vele. Ergo külső megfog, belső megtart...


A személyiségem érdekes mások szerint. Széles látókörű vagyok és abszolút nem unalmas. Sokat gondolkodom, mert írni is szeretek és érdekelnek a művészetek is. Van önálló gondolatmenetem, kommunikatív vagyok, de folyton olyan nőkbe botlok, akik két értelmes szót nem tudnak kinyögni a hajfestéken meg a szempillaspirál szavakon kívül. Nekem ez nem elég.


2013. nov. 1. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hajfesték hajfesték szempillaspirál, hajfesték hajfesték.
2013. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Válts taktikát, most ne azt várd, hogy megtaláljanak, hanem te keress egy neked tetszőt. Hátha igent mond?
2013. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2: Nálad is próbálkoztam itt, lekoccoltál szépen a semmire. :)
2013. nov. 1. 15:00
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert csak hazudják, h jóképű vagy, valójában csak átlagos. A személyiség pedig semmit nem számít a csajozásban.
2013. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Itt vagyok:D
2013. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Én a való életre gondoltam. A gyk-t nem párkeresőnek használom - továbbra sem.
2013. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Saját elmondása szerint abszolút nem unalmas, mégis kiírja a világ legunalmasabb kérdését.
2013. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Alfonzina,miért vagy ilyen elutasító?
2013. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
rorsach alfonzína, legyél a barátnőm pls
2013. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7: elfelejtetted odaírni, hogy szerinted a legunalmasabb. Inkább gondolkodjak dolgokon, mintsem agyhalott birka legyek. Igaz? :) Vag megpróbálnál beletuszkolni a birkaságba? Ne viccelj már!

Alfonzína, én a kapcsolat felvételről beszéltem. Én sem itt akarom élni a párkapcsolati életem. De ez is egy mód, lehetőség az ismerkedésre.

2013. nov. 1. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!