Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, akinél szeretnék...

Van egy lány, akinél szeretnék bevágódni. Eléggé hisz az asztrológiában, azt mondta egy közös ismerősünk, ezzel szedjem fel (bár talán szivat? ) Hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan kommentet, hogy "a horoszkóp egy hülyeség", én se nagyon hiszek benne. De ha ez az ára, hogy randira jöjjön velem...

Oroszlán a jegye. Mi imponál neki?


2014. febr. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szkeptikus vagyok, mint a fene, de hé, tényleg van egy-kettő olyan dolog, ami jellemzi az embereket.
2014. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ideális társa: Halak, Nyilas, Rák


Az oroszlán egy uralkodó jegy. Nagy szíve van, de mindig a középpontban akar lenni és lesz is, hangos, vezető típus. Ezért illenek hozzá a simulékony, gondoskodó, érzékenyebb jegyek.


Na ez az asztrológiás humbug. Néha felfedez benne az ember valóságot is, jó viccelődni rajta, esetleg megnézni, de komolyan venni nem éri meg. Rengeteg ember van, aki nem hasonlít arra a jegyre amiben született és sok van, akiről mintha mintázták volna a leírásokat. Konkrétan a leírásokat én szeretem megnézni, de az ilyen ebben a hónapban, héten ez lesz veled típusú vackokon csak hangosan röhögök.


De egyébként ha ezzel szeretnéd felszedni egy minimálisan nem árt hinni benne.

2014. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csináltasd meg a kettőtök szinasztria képletét, de csak akkor add oda ha úgymod összeilletek a képlet szerint.

Na, ha még teccő is neki némiképp akkor bekapta a csalit, csak meg ne tudj,hogy trükk!

ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezek a naív lánykák milyen hiszékenyek a fiúk meg kreatívak.Lesznek bajok itt is, ott is! 🙃🙃🙃
ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!