Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csinos lányok (akik válogathat...

Csinos lányok (akik válogathatnátok a pasik mondjuk 99% közül) ti leállnátok egy olyan sráccal aki átlagos vagy átlagon aluli ha odamenne ismerkedni hozzátok?

Figyelt kérdés

Megadnátok e neki elérhetőséget, elmennétek e vele inni, enni valamit, moziba stb?

Tényleg olyan lányoktól kérdezném a kérdést akik úgy gondolják tényleg nagyon szépek, vonzók, ha már a sorszámozásban nézzük mondjuk 8 vagy 9 feletti, a körüli. Vagy mindenképp csak hozzátok illővel, aki magas, jóképű, laza, jól öltözködik, van anyagi egzisztenciája, jó alkatú, izmos, stb...?


NO HATE plííz :)



2014. febr. 2. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, ilyen csak a filmekben van.
2014. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

vmi önbizalom növelő dolog elkezdésén nem töprengtél el?

Kellene.

2014. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

eddig nekem is ez a tapasztalatom :(

Amúgy a 10en és 20on éves korosztály tagjaitól kérdezem, azt még elfelejtettem írni

2014. febr. 2. 18:09
 4/26 A kérdező kommentje:
ne ekézzük már egymást jó, csajok válaszát várom amúgy is, kösz
2014. febr. 2. 18:10
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerinted ezen az oldalon csak úgy hemzsegnek a jó csajok?

Inkább abból van sok, aki valamilyen oknál fogva hihetetlenül különlegesnek érzi magát, de közben panaszkodik, hogy rondának érzi magát, persze azért kiemeli, hogy az ismerősei mind azt mondják, hogy szép meg stb. Persze ezekről általában mindig kiderül, hogy tényleg nem egy szépségek.

2014. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
pedig érdekes lenne egy ilyen felmérés, bár eddig nálam 0% a siker-arány e téren de lehet a véletlen műve is
2014. febr. 2. 18:18
 7/26 anonim ***** válasza:
nem akartam a bimbózó kicsi lelkedbe gázolni,de basszus amit írsz az nem tükröz egészséges önbizalmat.
2014. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Hát figyelj, neharagudj de szerintem tutira nem. A mai szép csajok buták és a külső számít csak. Ahoz hogy igen-t mondjanak nagyon nagyon különlegesnek kell lenned számukra hogy a belső ragadja meg őket ne a külső, Sok szerencsét.
2014. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
miről beszélsz? miféle önbizalomról? Ez egy KÉRDÉS! Semmi köze az önbizalomhoz
2014. febr. 2. 18:21
 10/26 anonim ***** válasza:

Ja meg nem csak önbizalom kellene, hanem önkritika.

Fogd fel, a 10/10-es csajoknak nem te fogsz kelleni, ha kaphat nálad sokkal jobbat is.

2014. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!