Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik olyan lány, aki nem tart rondának vagy csak kedves akar lenni velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki szép és formás, hát én meg sok-sok nem is tudom hány lány szerint vagyok ronda, nyomi. Én is látom a tükörben, hogy el kéne ásnom magam, semmi vonzó nincs bennem meg szép sem persze, amitől benedvesedhetne egy lány. Ennek ellenére tavaly nyáron már smároltam egy szép, formás lánnyal, azelőtt egy átlagos kinézetűvel, de igazából nem nagyon sikerül még randit sem összehoznom. A lányok nagy része elutasító és van, hogy nem is a külsőm miatt csak, mert neten nem szeretik, ha rájuk írnak idegen fiúk. De mivel már rájöttem, hogy utcán meg boltban nem vevők, ha csak úgy odamegyek hozzájuk, élből lekoptatnak, így nekem csak a netes kezdeményezés maradt. Igyekszem minél előbb talit összehozni, de a lányok nem igazán adják magukat, így van az, hogy kb. fél -egy évet kell várnom, hogy egyáltalán egy lány is talizzon velem, de az se ritka, hogy egész évben csak egy lány talizik velem és akkor még örülhetek is. De igazából azt nem értem, ha olyan sok lány rondának nevezett már, hogy semmi önbizalmam és félek a lányokhoz közelíteni is meg folyton attól félek, hogy a talin majd kinevet a lány vagy undorodik tőlem, miért lehetett az, hgoy például nyáron is smároltam egy szép lánnyal és ő nem is mondta, hogy ronda lennék (persze lehet azt gondolta csak én féltem utána már nyomulni rá, szóval nem is lett több tali ő emg nem is keresett azóta sem, szóval végülis leeht ő is rondának tartott). Legutóbb meg egy másik szép lánnyal taliztam és bár nem történt semmi oylan sem a talin, de utána eléggé keresett fb-n, vagyis nem úgy jött le, hogy nagyon rondának tartott volna (de persze lehet hogy holnap már letilt, én azon sem lepődnék meg)
2014. febr. 2. 20:41
 1/7 anonim válasza:
Mutass képet, hogy megítélhessük a fazonodat.
2014. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hámy éves vagy?Képe nélkül elég nehéz lesz véleményt írni!
2014. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rékcsi ***** válasza:

Csak az a bajod h nem hiszed el h egy lánynak tetszhetsz is, ezért bemeséled magadnak h úgy se fog összejönni, szegény lány meg nem érti miért nem keresed. Randiztam már sráccal aki külsőre nem tetszett, de mégis volt második randi és a belső tulajdonságai miatt nem lett belőle semmi nem pedig a feje miatt.

16/L

2014. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen belső tulajdonságok nem jöttek be neked, kedves utolsó?
2014. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képet! És csak nekem fura az ismétlődő sztori? adott noob 0 randival, csajok utálják és 1-2 nő smárol, joba lesz aszt nem érti?
2014. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rákerestem a guglival, de nem találom a fényképet Rólad.

Ez olyan, mintha bekötött szemmel kellene egy festményről véleményt mondani. Ne kínozz minket!

2014. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire vagy ronda. Én pl. nagyon, de nekem még egyszer sem jött össze soha semmi. Úgyhogy te már jobb helyzetben vagy.
2014. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!