Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki hasonlít Anne Hathaway-re és szívesen ismerkedne? :D 19/F

Figyelt kérdés
Pár napja kiírtam egy hasonló kérdést, de akkor nem jártam sikerrel, kérdést kiemelni viszont nem tudok, ezért gondoltam megpróbálkozom megint, hátha. Aki úgy érzi, hogy hasonlít rá, az írjon nyugodtan privátot. :)

2014. febr. 2. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Te aztán nem kertelsz barátom! Legalább tudni fogja a lány, hogy nem önmagáért tetszik neked, hanem mert hasonlít Anne Hathaway-re!
2014. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És annak a valakinek pont te fogsz kelleni?

Mi van ha ő meg egy Brad Pitthez hasonlóval akar ismerkedni, akkor édesapám irány a plasztikai sebészet. :)

Ő volt más Anne Hathaway dublőre:

[link]

Keresd fel. :D

2014. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Önmagáért tetszene. Mert a színésznőt szépnek tartom, így nyilván azért is odavagyok, aki hasonlít rá. :)
2014. febr. 2. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A multkor találkoztam egy lánnyal aki hasonlított Gálvölgyi Jánosra.Megadjam a számát?
2014. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!